Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról akinek 21 évesen még nem volt szerelme?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi, majd az lesz.
2011. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Talán félénk, vagy még nem állt készen egy kapcsolatra. Mindenesetre semmi rosszat.


:)

2011. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt.

Na és?

2011. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem maradtál le semmiről, ha akarnád lehetne barátod, de valószínűleg te nem akarsz még kapcsolatot, mert más dolgok kötnek le. Élvezd, hogy szabad vagy.

Teljesen normális vagy így is. :)

2011. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
volt egy-két közelédés már pasiktól de valahogy nem tudok megbízni bennük
2011. jan. 20. 19:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Hát aztán? :D
2011. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én elég magányos típus vagyok, Nekem is most 19 évesen volt az első szerelmem (pár hónapig tartott). Ezt nem lehet megszabni, hogy mikor kell jönnie, úgyhogy szerintem semmi probléma nincs ezzel. Jársz társaságba? Úgy értem, pl. bulizni, szórakozóhelyekre, vagy csak barátnőkkel/haverokkal ide-oda?
2011. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még kapcsolatom, de nem aggódok, érzem, hogy hamarosan eljön az igazi:)

20/F

2011. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem sem volt, csak komolytalan kapcsolatok, de már nagyon szeretnék szerelmes lenni, ti nem?


19L

2011. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én meg már speed drogról teszek fel kérdéseket a gyakorikerdeseken emiatt pedig csak 17 vagyok, a magánytól néha csak úgy előjön a depresszióm, ti meg 20-22évesen milyen optimisták vagyok hát az eszem megáll xP
2011. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!