Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról ha egy fiú "vár" rátok?

Figyelt kérdés

Itt nem az idegesítő nyomulásra és beteges dolgokra gondolok, hanem szimplán arra, hogy úgy gondolja talán a lassú víz partot mos. Nem tolakodóan, és persze nem hangoztatja, pár hónapos ismeretség után, úgy hogy semmi nem volt a fiú és a lány között pusztán jókat beszélgettek?

Most eltekintve az esélylatolgatástól szerintetek szánalmas és elítélendő? Mindketten 20-25 év között, így elsősorban hasonló korú lányok véleményére lennék kíváncsi.


2011. jan. 20. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
az h ilyen nincs L/20
2011. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmi szánalmas nincs benne, de én spec jobban szeretem azt,aki úgy diszkréten nyomul, szóval nem kell azon gondolkoznom, hogy barátnak tart-e vagy akar-e még többet.

Nameg férfiak, vannak hormonjaik, szükségleteik, ha ezt nem látom rajta, akkor attól félnék van valakije. Elég ha csak végignéz rajtam, látom, hogy kíván, de lássam :)

2011. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ha mégis? nem tutyimutyi balfékre kell gondolni, pusztán ilyen téren érzelmes fajta az illető, aki máshogy gondolkodik mint az átlag, valami pluszt lát a lányban ami vonzza mint méhet a méz.
2011. jan. 20. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki érzelmes még vannak igényei. Van fantáziája. Kulturált, mert nem rohan le és nem csak szexelni akar, de az elég gáz, ha meg sem fordul a fejében és semmi jelét nem adja. Tényleg rá van írva a férfiakra mit gondolnak, látod ahogy végigmér a tekintetével. A félig megkezdett mozdulatokat, ha én ezt nem látom az tönkretenné az önbecsülésem,mert azt hinném,hogy egyáltalán nem kíván engem, csak kedvel, mint más embereket.
2011. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jó hát annyi pontosítás, mert azt hiszem félreérthető a kérdés, hogy már kapott kosarat többet is, de a lányt egy komoly szakítás után ismerte meg a fiú, így a lány nem akart kapcsolatot, aztán a második pedig nagyon bonyolult dolog. szóval így ezek után, ha a fiú úgy gondolja, ha jobban megismeri a lány akkor azután esetleg ad egy esélyt, egy randit? persze itt nyilván függ attól, hogy külsőre tetszik-e a fiú a lánynak, de mutatható fel hasonlóság az exe és a fiú között. a fiú nem csúnya, több lány visszajelzése szerint. a lány nagyon szép, de nem az a tipikus mai szépség, a fiú szerint nagyon szép pár lennének :)
2011. jan. 20. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben, még tetszettem is a lánynak, külsőre is. De nem voltam elég határozott. Lépj gyorsan, ha nem, menj tovább. Nincs értelme kínozni magad.
2011. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andr4s válasza:
Sokkal kényelmesebb lenne E/1.-ben fogalmazni, Neked is, nekunk is, mert ez igy nagyon gaz :)
2011. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha csak állsz ott mellette töketlenül mint Bálám szamara, akkor az esetleges esélyedet is elveszíted, mert a lány jól kisírja magát rajtad, elfogad a barátjának, aztán lassan férfi után néz...Muszáj jeleket adnod, hogy mint nő is bejön neked, mert a tutujgatásból nem lesz kapcsolat.
2011. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ma 15:28 pedig van ilyen. Pl én, most egy lányra várok, aki jelenleg párkapcsolatban él, de ha nem járna a sráccal összejönne. :) Szóval türelmesen várok most.
2011. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy összejönne? Én is volt már h azt hittem... A How I met-ben volt egy ilyen rész, ott úgy hívták ezt hogy talonban tartás :D
2011. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!