Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ma láttam valamit és eléggé megrázott. Tudom fura lehet, de akkor is. Jó lenne kiírni magamból.

Arról lenne szó, hogy láttam facebookon egy ismerősöm ismerősét. Nem szoktam a kinézetük alapján megítélni az embereket és azt sem szoktam, hogy lecsúnyázzak másokat, mert az az elvem, hogy nincs csúnya lány, csak max nekem nem tetszik.

Viszont ez az ismerősöm ismerőse, hát nem akarom rá most azt mondani, amit nem akarok, de hogy is mondjam. Hát számomra egyáltalán nem szép. (Ne kérjetek képet, nem fogok betenni róla, nem szeretném hogy vmi baja legyen vagy ilyesmi.) Először csak azért néztem meg, hogy jól látok-e, aztán kiderült, hogy igen. Nem gúnyolódni vagy izélni akarok rajta, csak egyszerűen sajnálom. Meg elgondolkodtatott. Am van egy fiúja, aki sztem bejön a lányoknak, de nemtom, csak gondolom az alapján, amiket eddig tapasztaltam, hogy mi jön be nekik.

Tudom, ez most fura meg hülyén veszi ki magát, de írjatok valamit erre, véleményt, vagy akármit. Muszáj volt kiírnom.

Én sem tartom magam szép embernek, de őt vhogy mégis sajnálom. Sztetek ha vki ronda, vagy nem tudja elfogadni magát úgy, ahogy van, akkor jobb, ha lemond a párkeresésről?


2011. jan. 19. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy munkatársam és mindig sajnálkoztam h ez a srác olyan ronda h soha nem lesz szegénynek bnője és addig-addig néztem még megtetszett ez a rondaság. Baromira bejött h olyan ronda. Csak aztán nem jöttünk össze más okból... De néha az utcán keresem a hozzá hasonló ronda tekintetet.
2011. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Látok szép meg csúnya fiúkat és lányokat nap mint nap.

És? :o

2011. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő több joggal sajnálhatna téged.
2011. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!