Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ma láttam valamit és eléggé megrázott. Tudom fura lehet, de akkor is. Jó lenne kiírni magamból.

Arról lenne szó, hogy láttam facebookon egy ismerősöm ismerősét. Nem szoktam a kinézetük alapján megítélni az embereket és azt sem szoktam, hogy lecsúnyázzak másokat, mert az az elvem, hogy nincs csúnya lány, csak max nekem nem tetszik.

Viszont ez az ismerősöm ismerőse, hát nem akarom rá most azt mondani, amit nem akarok, de hogy is mondjam. Hát számomra egyáltalán nem szép. (Ne kérjetek képet, nem fogok betenni róla, nem szeretném hogy vmi baja legyen vagy ilyesmi.) Először csak azért néztem meg, hogy jól látok-e, aztán kiderült, hogy igen. Nem gúnyolódni vagy izélni akarok rajta, csak egyszerűen sajnálom. Meg elgondolkodtatott. Am van egy fiúja, aki sztem bejön a lányoknak, de nemtom, csak gondolom az alapján, amiket eddig tapasztaltam, hogy mi jön be nekik.

Tudom, ez most fura meg hülyén veszi ki magát, de írjatok valamit erre, véleményt, vagy akármit. Muszáj volt kiírnom.

Én sem tartom magam szép embernek, de őt vhogy mégis sajnálom. Sztetek ha vki ronda, vagy nem tudja elfogadni magát úgy, ahogy van, akkor jobb, ha lemond a párkeresésről?


2011. jan. 19. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, de neked komolyan az a legnagyobb problémád most, hogy FACEBOOKon láttál egy számodra csúnya embert???

Gratulálok...

és mégis erre milyen választ vársz kedves kérdező?

2011. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért jön mostanában mindenki ezzel a "neked ez a legnagyobb problémád?" szöveggel? Vagy ugyanaz az ember lennél, aki már máshol is írta?
2011. jan. 20. 00:02
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem, én most írtam ilyen 'választ' először, egyszerűen kiakaszt :D csak ennyi.
2011. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát a példa alapján,nem kell lemondania,hisz ennek a csajnak is van valakije. Hát az igazán visszataszító embereket lehet ugyan sajnálni,de inkább ne tegyük,szerintem ők sem várnak sajnálatot! Amúgy van egy szomszéd konkrétan úgy néz ki mint egy mesztelen csiga. apró termet ,tejfehér izzadós bőr,kasztrált hang,a nemtudok rá mást mondani:torát és a fejét nyak helyett toka köti össze! Az egész ember úgy néz ki mint az emlékeimben az az angol nyelvű mesekönyv,ahol az ejfel(:D) toronyról leesik egy nadrágtartós tojásember! Ja ennek is nadrágtartója van mellesleg! No ennek az embernek is van felesége meg fia!!!! Miről beszélünk?? Nekem még barátnőm sincs! Akkor kit kéne sajnálni? Senkit természetesen,de inkább magunkal kéne törödni!!


ui.:a feleség sem egy bomba nő....

2011. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

neked tényleg ez a legnagyobb problámád?



http://www.youtube.com/watch?v=FoDUWjhQCnI&feature=related

2011. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha ki tudott fogni egy jó pasit, csak nem lehet olyan szánalmas.
2011. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt sok ilyet fogsz még látni életedben, és el fogsz gondolkodni h másoknak milyen szar adottságaik vannak.

Nem szabad azonban túl sokat foglalkoznod vele, főleg ha segíteni sem tudsz.

2011. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Neked tényleg ez a legnagyobb problémád?
2011. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

De idióta gyökér lehetsz, és marha sok szabadidővel.

Ám nem érzed az ellentétet?:

Am van egy fiúja, aki sztem bejön a lányoknak...

Sztetek ha vki ronda, vagy nem tudja elfogadni magát úgy, ahogy van, akkor jobb, ha lemond a párkeresésről?

Ízlések és pofonok...

Mindenkinek más és más...

Ám tanulj meg helyesen írni, ha már ennyi szabadidőd van, vagy takarodj a kőbányába... :-)

Szánalom!

2011. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én értem miről beszélsz, velem is előfordul hogy meglátok egy nagyon rossz külsővel megvert lányt, és elfog egy pillanatra a sajnálat. De szerintem az hogy mit érünk el az életben nem az adottságainktól, hanem az akaraterőnktől függ elsősorban. Lehet hogy valakinek kevesebbet, másnak többet kell érte kínlódnia, hogy elérje a céljait, de a lehetőség mindenkinek adott.

A világ legsikeresebb emberei általában sokkal több kudarcot voltak kénytelenek elszenvedni, mint az átlagemberek. Csak ők nem adták fel és újra és újra felálltak.

2011. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!