Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HOGYAN CSINÁLJAM ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOGYAN CSINÁLJAM ezt egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak komoly válaszokat szeretnék!(Olyat NE ,hogy dugj 1 kolbászt a seggedbe és menni fog!)na azzal kezdem a kérdésem ,hogy: vannak szórakozóhelyek pl:NNL

Na ott sokszor az van ,hogy látom amint 1 srác számára ismeretlen csajhoz oda megy táncol vele és 5 perc múlva smárolnak! na a kérdés: Hogyan kellene befűzni így 1 csajt?

hogy kezdjek vele táncolni? mit mondjak neki? Ti mit szoktatok ilyenkor mondani/tenni?

leírhatnátok ti ,hogy csináljátok. v megtörtént esetet.

és ha oda meek hozzá mivel szólítsam le?

szia jösz táncolni?

v mi?

írnátok pár példát lécci?



köszi előre is!

15/fiú


2011. jan. 19. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

miért tértek el a témától? :"D

én is sajnálom a WB-sztorit, meg is rázott (főleg hogy ott voltam) de őt most nem ez érdekli.


egyébként:

én nyáron voltam ilyen 'ezazz, party meg pasik' korszakomban, és ami nálam működött:

táncolok a barátnőimmel, ha odafordul felénk pár pasi akkor így nagyobb körben táncolunk velük, és egy idő utána a pasi kicsit közelebb jön hozzám, aztán átölel, ha nekem is tetszik akkor énis, és utána már lehet smárolni... persze azért pár feles lecsúszhat előtte, úgy nagyobb az önbizalmad

2011. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ja, és előző vagyok, 17/L
2011. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!