Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, hogy nem kellek neki?

Figyelt kérdés

Szoval megmondtam az illeto fiunak, hogy tetszik, de o tobb, mint masfel honapja nem mondott ezzel kapcsolatba semmit.

Regebben tetszettem neki, azt mondta rolam az egyik ismerosomnek, hogy jofejnek tart, hogy kedves vagyok meg vicces. Csunyanak se vagyok csunya, sot, mostanban egyre tobb fiu jon nekem azzal, hogy tetszek neki es nem ertem, hogy neki akkor miert nem? BAratnoje meg soha nem volt es nem ertem, hogy miert nem akar.. Legyszi segitsetek...


2011. jan. 19. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??

Nem mindenkinek a kapcsolat a legnagyobb problémája, mint neked.

2011. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18, a srac meg 19
2011. jan. 19. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden ember más, lehet, hogy neki nem tetszel:D

Mindegy, ismerd meg jobban és akkor meg fogod érteni.

2011. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor mi lehetne neki a legnagyobb problemaja?

Mert nem az a tipus, aki sokat problemazik, max azon, hogy hogy tudna felfejlodni magasabb szintre a jatekban...

2011. jan. 19. 14:33
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor miert nem tudta megmondani, hogy ne haragudj, de nekem nem teszel. Nem miutan elmondom neki ir egy uzenetet, hogy ne haragudjak, de elmondta a bartjanak, hogy mit mondtam neki, de nekem persze semmit nem mondott...

Borzasztoan rosszul esett, foleg, hogy miutan elmondtam neki, ugy gondoltam, hogy egy valaszt min. megerdemelnek... Nem?

2011. jan. 19. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Még gyerek valószínűleg. És kocka is:D

Passz, most én ismekedjek meg vele azt akarod??

Beszélj vele te.

2011. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De szegyellem magam :( nemtudom, miert, de ha latom, azt se tudom, hova legyek szegyenembe, hoy en elmondtam neki, o meg ugy kezeli a dolgokat, mintha semmi se tortent volna...
2011. jan. 19. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy kedves és jó fej vagy, nem elég a szerelemhez.
2011. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!