Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy visszahúzódó lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy visszahúzódó lány, meg szeretnék vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon szokszor, úgy 85%-ban én hozom fel a témát, pesze tud regényekbe válaszolni, de nagyon nem tud, vagyis inkább nem mer kérdezni. Tudom hogy nem kedveli a zsúfolt társaságot, meg zavarba is könnyen jön :D Na most hogy férkőzzek be? XD
2011. jan. 18. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
a szivébe,vagy a bugyijába?
2011. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
előbb a szivébe XD
2011. jan. 18. 20:12
 3/6 anonim válasza:
5%

Szép dolog a szerelem mi kisapám?O.o xD

BY:Alekosz

2011. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy? ha suliba jársz, akkor szünetekben menj oda hozzá, vagy hívd félre, hogy ne legyen ott más, aki miatt zavarba lehetne jönnie. az elején még zárkózott lesz szerintem veled is, de majd megoldjátok, csak beszélgess vele sokat, és, ha találsz olyan témát, amiről úgy veszed észre, hogy érdekli őt, akkor folytasd. majd írj, hogy hogy ment :)

15/L

2011. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Az a baj, ha lesz is ebből valami ő végig passzív fog lenni és ezt előbb, vagy utóbb meg fogod unni!
2011. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
00:04: Igen, gondoltam én is erre,de majd meglátjuk, jövőhét végén, vagy jövhét után elhívom valahova. :)
2011. jan. 23. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!