Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány vagyok, tetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, tetszik egy fiú a suliban (én 6., ő 8. -ba jár) hogyan tudnám névtelenül, észrevétlenül (úgy hogy ne tudja biztosra sőt ne is sejtse) tudatni vele az érzéseimet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 24. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... hát megpróbálhatod levélben, vagy email formájában, de igazából nem biztos hogy ilyen módszerhez kéne folyamodnod. Ha jelzéseket adsz neki a testbeszédeddel, az sem feltűnő, de neki valószínűleg mégis mindent el fog mondani. De én úgy gondolom hogy ilyen korban a fiúk már másra vágynak mint a te korodbeli lányok... és nem biztos hogy neki elég lesze(nem sértésnek szánom)csak nem biztos hogy minden téren elég vagy neki, hisz egy nyolcadikos fiú, már többet akar mint kézen fogva járni, és csókolózni:S Minenesetre sok szerencsét!Végülis te ismered a fiút, én pedig nem akarok általánosítani:)
2008. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdés lényegét!Úgy akarod vele tudatni az érzéseidet,hogy ne is sejtse?Hát ez nehéz lesz!:)Nézz a szemébe és közben mosolyog ha elmész mellette,minden alkalommal!(A mosoly nem egyenlő a barátnővel való kacarászással!Azt még rosszúl is értelmezheti!Csak egy néma mosoly kell!)Próbáld ki,nálam mindig bevált!
2008. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Ne haragudj meg,nem bántogatni akarlak,de látszik a kérdésedből,hogy neked még a tankönyv mellett az iskolapadban a helyed.Olvasd már el a kérdést amit feltettél!Várhatsz még ezzel,12 évesen.Gyerek vagy még,attól hogy azt hiszed,nagylány vagy.Durva tévedés.


Tényleg ne sértődj meg,de ez azért...hmm

2008. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi értelme van tudatni vele, ha nem is akarod hogy tudja?

mi értelme van, annak, hogy tudja, hogy valaki szereti, de nem tudja , hogy te vagy az? nem értem. Szerintem mondd meg neki,vagy küldj oda valakit, ha te nem mered, de én igy nem sok értelmét látom....

2008. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!