Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Melyikek a szebb lábak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyikek a szebb lábak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban rendszeresen elkezdtem sportolni, és szeretném ilyenre formálni a lábamat:


[link]


[link]


Ám mondták páran, hogy szerintük ez nem is szép láb, mert túl vastag/izmos, ez már annyira nem a szép nőies kategória és sokkal szebb az, amilyen most. Most szinte ugyanilyen a lábam:


[link]


Szerintetek melyik a szebb?


2011. jan. 16. 15:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem az ő lábai jók és természetesek

2011. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem a láb a legfontosabb, de a sportot azért ne hagyd abba.

Járj rendszeresen kondiba:)

2011. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik, de az izmostól elég messze van.
2011. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

en labfetisiszta vagyok, biztos tudod mit jelent. na nem olyan durva modon csak imadom a noi labakat.

a felso ketto valami tokeletes, a formaja, alakja. egyszoval ha az a tied, akkor ez igy tokeletes, nem kell rajta valtoztatni.


F

2011. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
1.
2011. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az első király!
2011. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első! Nagyon szép lábak, nem tudom ezen mi a vaskos....Szerintem pont jó, és sokkal szexibb ha izmos mint hogyha piszkafa :)
2011. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Azért ez a géneken is múlik, nem olyan, mint egy eszterga gép, holy pont olyanra formálod.

Csak azért mondom, mert ha sportolsz, akkor szinte biztos, hogy tökéletes formája lesz. Ha nem zsíros, hanem szép feszes, "kemény", törődsz vele, az nagyon jó!

Nem azt mondom, hogy a profi gyorskorcsolyázók az ideáljaim, de rendszeres mozgással, minimális tervezéssel tökéletes alakod lesz :)

2011. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nő vádli fétisem van:D Párom 160 centi magas gyönyörű formás lábai vannak. huuuh:D SZerintem az alacsony lányoknak ezerszer sexibb és formásabb lábuk van mint a colosoknak... 160 centi magas lányokért megveszem:L
2011. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
1. jó de a 3. jön be nekem
2011. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!