Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Melyikek a szebb lábak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyikek a szebb lábak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban rendszeresen elkezdtem sportolni, és szeretném ilyenre formálni a lábamat:


[link]


[link]


Ám mondták páran, hogy szerintük ez nem is szép láb, mert túl vastag/izmos, ez már annyira nem a szép nőies kategória és sokkal szebb az, amilyen most. Most szinte ugyanilyen a lábam:


[link]


Szerintetek melyik a szebb?


2011. jan. 16. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Apró butaság :$ mind2 szép :) ne a lábad miatt akard hogy szeressenek :D ha jó csaj vagy akkor lehet x lábad is^^:) szép mind2. ;)
2011. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Az első fotón valóban eléggé vaskos az a lábszár, de inkább jobban bejön mint az utolsó képen az a tök formátlan akármi ami térdben a legvastagabb, comb meg nincs is!
2011. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kinek mi a szép:P biztos vannak akik fel is izgulnak erre, de én nem:S nekem se tetszik az ilyen láb, ez az én véleményem.
2011. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A felső szebb. Ha valami túl vékony, azt juttatja eszembe, mikor táncpartnerem bordáit megéreztem ruhán keresztül, ezen kívül még odaképzelek egy kutyát is, mintha lábszárcsontot harapdálna. De ez csak én vagyok.
2011. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
az első két képen alacsony az illető így tömzsi eléggé a lába. de jobb mintha a zsírtól lenne.
2011. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem a felső tetszik jobban.
2011. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Akik szerint a felső láb tömzsi, vaskos, stb, azoknak mi jön be? Ez?: [link]


Amúgy nekem a felső nagyon is tetszik.

2011. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Moszuke ***** válasza:
nekem is fölső
2011. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Valahova a felső és az alsó közé kellene belőni.
2011. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között bőven jó, nem baj ha nem vagy olyan izmos mint az első
2011. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!