Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez miért van? Több alul.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Több alul.

Figyelt kérdés
Nos nekem még sose volt egy barátnőm se... és ez már nagyon kínos barátaim mind szemetek a lányokkal én nem én kedves vagyok velük adok nekik stb.. ezért a haverjaim hülyének is néznek de engem nem érdekel.. kreol bőröm van (barnás) pedig én nem olyan családból származok!Hogy putriba lakunk stb.. egy kicsit elhiztam.. de fogyózok hetek óta.Nem is vagyok rossz tanuló nem vagyok szemét hogy megverek mindenkit ok nélkül sőt épp ellenkezőleg meg védem a lányokat stb. De nekem még sose volt egy csajom se ez már kezd ciki kínos és rossz érzés lenni :( szerintetek ez miért van? 12/F
2011. jan. 16. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

tök normális, hogy 12 évesen még nincs komoly kapcsolatot. inkább az az abnormális, hogy már van és agyba-főbe szexeltek. kicsit nagyon felgyorsult a világ. és, ha megfigyeled olyan 5-6 év múlva mér a 6 évesek fognak ilyet kérdezni.

L/18

2011. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most ez vagy kamu kérdés vagy nagyon rossz közegben élsz.

12 évesen ne a csajokon járjon az eszed! Az én időmben ilyenkor még utálták a lányokat és ciki volt velük mutatkozni!

21/L

2011. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz amit mondtál (utolsó)nem is szoktam rajtuk gondolkozni.De pár napja esős idő volt és elment az áram.Jó ez még nem is baj de elkezdtem rajta gondolkozni hogy akkor nekik mért van? "és nekem mért nincs?" és egyszer csak ez olyan rosszul kezdett esni ezért is kérdeztem meg..
2011. jan. 16. 11:01
 4/7 anonim válasza:

a hülyékre buknak a lányok.:D

13l

2011. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 10:54

teljesen egyet értek .. lassan tényleg 6 évesek fogják ezt kérdezni. amugy meg ne legyél irigy mert ráérsz majd 15-16évesen barátnőt keresni akiknek 12 évesen van azok ugysem az igazival járnak. akkor meg lényegtelen .

2011. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátom:D de nem is nagyon szeretnék.Majd talán nyáron,vagy 1-2év múlva:)

13/L

2011. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem.És köszi a válaszokat de én attol félek,hogy nem fog jönni :( mert nekem ugye több a súlyom mint az átlag.. tehát duci meg a bőrszínem miatt pedig nem vagyok olyan!
2011. jan. 16. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!