Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem megy a csajozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, de félek, hogy visszautasítanak, nem kezdeményezek, pedig nem egy csajtól kaptam már "jeleket". Kinövöm? Meg fog változni? 16f
2011. jan. 15. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

de, ki lehet nőni! hülyeség hogy nem lehet... majd idővel megérik a kisfiú és férfivé lesz és akkor már majd lesz mersze lépni. azaz kinövi a félelmeit

16 évesen én is pont igy voltam. nyugi... majd eljön az az idő amikor jobban fog idegesiteni hogy még mindig csak nemcsinálsz semmit, mint a félelmed. és akk majd lépni fogsz. és voila, én 21 éves koromra jutottam odáig hogy randizni mertem, és 21 évesen jöttem össze életem első barátnőjével. nem kell mindenkinek már 14 évesen csajozógépnek lennie... unalmas lenne a világ.

nyugi kissrác majd belenősz! addig meg kockulj meg ökörködj a haverokkal a téren. arra ugyse lesz időd egyetem és barátnő mellett :)

21/f

2011. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

amúgy szerintem is ki lehet nőni, vagy legalábbis idővel megváltozik a hozzáállásom.


kösz mindenkinek

2011. jan. 19. 15:42
 13/19 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalatból írtam, hogy nem növöd ki, de kívánom, hogy ne legyen igazam.

Ha most fosol, az az idővel mitől múlna el? Mi adna önbizalmat, ha nem szerzel magadnak? Csak gyűrűzni fog, egyre nagyobb terhet ró rád, hogy látod körülötted mindenkinek van valakije, mindenki viszi haza a lányokat buli után, te meg 20 évesen még nem éltél át semmi ilyesmit. Én azt mondom, hogy pont a legjobb korban vagy, hogy elkezdj változtatni a hozzáállásodon.

2011. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval!
2011. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Meg szerintem ezek csak kifogások,saját magam megnyugtatom hogy majd kinövöm,nincs semmi gond a csajozásban hiszen még csak 16 vagyok...Most kezdj változtatni a hozzáállásodon amíg még a legszebb korban vagy,ne legyél olyan f@sz mint én,aki 20évesen kezdett el változni,nem mind1 hogy telik az a 4-5év!Nehogy kockulj már,mikor annyi jobb dolgot is csinálhatsz!Na mind1,te tudod mit csinálsz!
2011. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már fél éve írtad de ha még nincs csajod akkor ajánlom az alkoholt mértékkel az tud adni ki önbizalmat
2011. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
eltelt fél év..., még mindig nincs. de ha csak a számokra, és a tényekre mennék, hogy igenis volt csajom, akkor lehetett volna. úgyértem a lány bennelett volna, de igazából elég hosszú történet :D
2011. jún. 25. 19:44
 18/19 anonim válasza:
Kíváncsi lennék a folytatásra, megoldódott-e a gond?
2017. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azóta 27 éves és még mindig nincs senkije 😅 Jó hìr viszont hogy a Paladin màr 120-as és lehet ő az admin a szerveren 🤣😄
2022. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!