Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jelent hátrányt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelent hátrányt egy lánnyal való ismerkedésnél ha a fiúnak fogszabályzója van?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket hogy normális választ adjatok 18/F
2011. jan. 14. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Valakinél előnyt jelent, valakinél hátrányt, valaki lesz@rja, de lényeg a lényeg, hogy normális ember nem ez alapján választ párt... A személyiséged lesz a döntő úgyis


Nekem egyébként bejön :D

2011. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mentifantezsvér ***** válasza:
Sokan aranyosnak találják a fogszabályzósokat :D vannak akiket zavar de azok úgyis felszínes hülyék és nemkell velük foglalkozni :D úgyhogy szerintem emiatt nem kell aggódnod :D
2011. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez legyen a legkisebb gondod.

Majd lekerül a fogszabályzó, megnöl az önbizalmad és közben az is lehet, hogy valaki azért szeret me aki vagy és úgy ahogy vagy. Ne ezen görcsölj.

Én 21 éves vagyok és most készülök fogszabályzót csináltatni.

2011. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ... ha helyes, szép arca van, akkor nem zavar a fogszabi:)

16/L

2011. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátomnak is (17/F) az van. Imádom :) és a csóknál se zavar. Mért is zavarhatna? Az csak egy tárgy. 1-2 év után úgyis leveszik és már nem "zavar".
2011. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Szépen a válaszokat rendesek vagytok :)
2011. jan. 15. 13:42
 7/7 anonim válasza:

Hát... eléggé :'( :'( :'(

nem mersz úgy mosolyogni, nem rágózhatsz, kaja megy bele, és az azért elég gusztustalan főleg csóknál. te megcsókolnál, egy olyat, akinek a fogszabályzóján ott lóg az előző kaja maradéka???

2011. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!