Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány nagyon szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon szeretem? 12/F

Figyelt kérdés
Sok közös van bennünk,órákon is össze szoktunk néha nézni,tudom hogy most nincs pasija.Szeretem és össze szeretnék vele jönni.De én kicsit bátortalanabb vagyok hogy csak úgy személyesen megkérdezzem.És félek egy picit a visszautasítástol.Kérlek segítsetek köszi
2011. jan. 14. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem néha szünetekben menj oda hozzá, beszélgess vele, dicsérd meg a ruháját, én például örülnék neki. :) Tudd meg mi a kedvenc hobbija, és ha te is értesz hozzá, akkor legalább megvan a közös bennetek. És egyetértek a többiek eddigi tanácsival. Remélem összejössz vele, szurkolok. ;) 12/L

2011. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, engem is érdekel mi lesz. Sok sikert! L/13
2011. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 16. 11:38
 14/21 anonim ***** válasza:
igen igen, értesíts minket, ha van fejlemény ;)
2011. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
bocsi én nem irok semmit, de olyan ari vagy:) és én is kiváncsi vagyok mi lesz:)
2011. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ne hari, de nem tudok sok újjal szolgálni. :) A lényeg, igyekezz minél többet a közelében lenni, beszélgess vele, dicsérgess. :)


Ez olyan aranyos. :))

2011. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy? :)


Szerintem, ha félénkebb vagy, válaszd az msn-t. Kérdezd meg, hogy nem csináltok-e valamit együtt, de így konkrétan ne kérdezz rá, hogy járna-e veled. Sok sikert!


13/L

2011. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az eddigi tanácsok nagyon jók voltak (ne siesd el, beszélgess vele sokat, bókolj neki, keresd a társaságát)

De az msn-t szerintem felejtsd el, személytelen, nem láthatod a reakcióit, és nem tudsz olvasni belőle, a viselkedésére reagálni.

Hajrá!

20/L

2011. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 BlackJack ***** válasza:
nyelvtanból 5ös, gratulálok :)
2011. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már különben tudja ,hogy szeretem. Msn-en fel szokott hívni és énekel.Ha megdicsérem akkor írja hogy köszike.Erre most azt kéne írnom neki ,hogy nm vagy mit?
2011. jan. 19. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!