Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány nagyon szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon szeretem? 12/F

Figyelt kérdés
Sok közös van bennünk,órákon is össze szoktunk néha nézni,tudom hogy most nincs pasija.Szeretem és össze szeretnék vele jönni.De én kicsit bátortalanabb vagyok hogy csak úgy személyesen megkérdezzem.És félek egy picit a visszautasítástol.Kérlek segítsetek köszi
2011. jan. 14. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok már 7 éve, majd az élet hozza, ha elkezdessz vele beszélgetni, akkor szóbahozhatod ezt a témát.Vigyél neki virágot, bókolj neki :)

14/F

2011. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj neki levelet!

Akár interneten keresztül akár a saját kézírásoddal egy lapra amit beteszel a táskájába vagy a padjába!

De szerintem a kézzel írott az hatásosabb szóval ha nem mered szóban akkor próbáld meg úgy!

2011. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
94%

Először is hadd gratuláljak a helyesíráshoz, dicséretes!


Ha már tudod hogy sok közös van bennetek, ezek szerint beszélgettél is már vele. Ha tovább akarod vinni a dolgot, össze akarsz jönni vele, akkor kezdj incselkedni beszélgetés közben, dicsérgesd amikor csak a témába illik, előbb utóbb magadba szédíted. Ha látod rajta jobban, hogy tetszel neki, akkor meg már odamehetsz bátran, és megmondhatod neki amit ilyenkor kell! :D

2011. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2011. jan. 14. 20:43
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

detto előző

14/F

2011. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Na mivel már annyi pasi irt ide hagy irjak én is mint lány

Szóval mindenek előtt ne siess el semmit csak sép lassan tapasztald ki a ''kedvenceit'' ezalatt azt értem hogy mi jön be neki pl:milyen virág a kedvence.Segits neki a háziban,jól fog esni neki.A külső is fontos persze nem azt mondom h ez a legfontosabb,de mindig légy ápolt,és figyelj oda magadra.Bókolj neki sokat dicsérd meg a ruháját stb,ha még valami tanács kell szólj:)

14/L

2011. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
de aranyos :)
2011. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Büszke vagyok rád gyerek, hogy 12 évesen jobb a helyesírásod és jobban tudod megfogalmazni a gondolataidat mint pár 18-20 éves ezen az oldalon. :D
2011. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 nebula válasza:
az a helyzet, hogy osztálytárssal nem túl jó összejönni...1.osszeveszhettek a vegen...2.meg egy ideig osztalytarsak lesztek es nem tul kellemes egesz nap olyan emberrel egy legkorben lenni, akivel "halalosan" osszevesztel...(sajat tapasztalat)
2011. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi,kezdek egyre bátrabb lenni.
2011. jan. 15. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!