Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap második találka....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap második találka. Szerintetek mit szabad?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 lány, akit 1 hónapja ismerek, és azóta minden nap üzizünk egy csomót. Látásból ismert.. egy héttel ezelőtt találkoztuk élőben először, úgy hogy beszéltünk is egymással, mindketten jól éreztük magunkat, tetszünk egymásnak..:D Holnap 2 órát korizunk majd együtt, 2 haverom is ott lesz.. akkorra még nem tervezek semmit.

De majd este találkozunk kettesben.

- szerintetek vigyek neki egy szál rózsát? (vagány csaj... szerintetek jól esne neki, ha vinnék neki?)

- volt szó már mindenről, szexről, csókról.. mondtam, hogy én még nem csókolóztam, azt mondta nembaj.. szóval szerintetek holnapi randin hogy közelítsek felé? csak annyit mondjak, hogy tanítson meg csókolózni (azt mondta, hogy megtanít!:D)? :/ mert nem akarok annyira beégni..

- el vigyem valahova, vagy csak sétáljunk a városban? ha igen, hova vigyem?(este 7 után lesz a találkozó)

- fogjam a kezét, vagy majd jön magától?

- miután leszállt a buszról csak simán menjek oda hozzá? vagy adjak puszit?


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.. de még nem voltam randin, és nem tudok dönteni pár kérdésben, ha tudtok légyszíves adjatok tanácsot.


[Még hozzáteszem, hogy ezalatt az egy hónap alatt sok minden történt, mármint üziben már írta, hogy szeret, nem annyira sokszor, de magáért beszél.. ezt csak azért tenném hozzá, hátha segít vmiben tanácsot adni]


15/F vagyok

ő 15/L


2011. jan. 13. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a rózsához nem értek, de nyugodtan taníttasd magad csókolózni :D
2011. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
szerintem meglesz.. majd a helyzet hozza, remélem!:D
2011. jan. 13. 15:24
 3/18 anonim ***** válasza:
puszi, majd fogd meg a kezéd. csók jön magától.
2011. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ha leszállt a buszról adj neki 2puszit, ne fogd meg egyből a kezét szerintem, üljetek be egy cukrászdába vagy kávézóba, utána ha mentek sétálni már megpróbálhatod megfogni a kezét:)

szerintem virágot még ne vigyél neki, majd az első csók után

és ne kérd,hogy tanítson meg...a találkozó végén, elköszönésnél, ha jól sikerült adj egy puszit a szájára:P

2011. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szál rózsa ötletét támogatom, én a számban tartottam konkrétan. XD Halál komolyan, mint a filmekben. Jól is jött ki. :D

Csók minden probléma nélkül, ha úgy érzitek, közel kerültetek egymáshoz érzelmileg, akkor miért ne?

2011. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Na végre! Szorítok, nagyon, hogy jól sikerüljön:)

Sok sikert!

2011. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

mert még nem csókolóztam, és nem tudom, hogy milyen lesz.

nem félek, csak hogy szarul csinálom, fejben már tudom, hogyan kell!:D

2011. jan. 13. 15:31
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi. :D
2011. jan. 13. 15:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Én az első randira vittem a rózsát puszi nem volt. Elváláskor volt két puszi (ő kezdeményezte).

Második randin puszival indítottunk volt kézfogás. Hazakisérés közben a buszon. Puszival váltunk el.


Aztán a 4-5ik alkalommal volt az első csók (akkor "jöttünk össze").

Mindez 8 éve volt, azóta is együtt vagyunk. :)

2011. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 menta34 ***** válasza:

A rózsa jó téma:) Van aki szereti és büszkén cipeli egész este át a városon, van aki szereti de nem akkor ha egész este cipelni kell, és van aki nem is annyira van érte oda:) erre nehéz jó tippet adni ... én annak idején vittem rózsát randikra és volt, hogy nekem volt már szar érzés, hogy szegény lány cipelgeti :) Én egy kicsi de jó minőségű csokit vinnék :)


Hogy hova vidd az meg a pénztárcádtól függ... de túljátszani nem érdemes magad, hosszú távon úgyse bírnád:)

2011. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!