Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még köztünk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még köztünk valami?

Figyelt kérdés
Szóval 2 éve ismertem meg a pasit elég jól elvoltunk de a barátnőm bekavart én is elég sokszor megbántottam de szoktuk tartani a kapcsolatot barátilag néha-néha ma is beszéltünk és kiderült hogy van barátnője,de mindig olyan kedves velem meg vissza is szokott hivni,én szeretnék vele járni,de nem tudom mi lessz belőleamikor megismerkedtünk tetszettem neki nagyon azt mondta ''pont olyan vagyok ahogy elképzelt,de ez 2 éve volt és nagyon megbántootam.Lehet még szerintetek köztünk valami? Én 14 leszek ő pedig 16
2011. jan. 12. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben:)
2011. jan. 12. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van barátnője,és jól megvan vele,akkor hagyd ,ezt bebuktad ,sajnálom :S
2011. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem várj míg nem lesz barinője és kezdj kedves lenni és kér jbocsánatot és mondd el neki hogy jófejnek tartod stb. SZal hízelegj hogy tudja mgé nem veszett fejsze nyele. Ah tetszel neki akkor nem adja fel.
2011. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy 16 éves "pasi"Te kislány vagy ő meg kisfiú!
2011. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké megértlek téged is de kicsit furán jött volna ki ha azt irom pl:Szóval 2 éve ismertem meg a kisfiút...:D
2011. jan. 14. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!