Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érdekli a fiút, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli a fiút, hogy egy lány hány kg?

Figyelt kérdés

Van 3-4 lány osztálytársam, akiket mindig azzal cseszeget ez a fiú, hogy hány kg-ok.

A fiú tesója 165cm/42 kg körül van.A fiú 180cm/66-70kg ránézésre.


Az egyik lány,akit cseszeget 50kg. Neki azt mondja, hogy milyen sovány.

A másik lány se sokkal több 50kg-nál, neki azt mondja, hogy kövér.Biztos van vagy 70kg és az szégyen.

A harmadik lány egyébként 65kg körül van, de 60kg-nak nézi.Őt azért cikizi, mert szokta mérni magát és fogyókúrázik.


A fiú szerint egy lánynak vékonynak kell lennie és 60kg felett kövér. De ezek a lányok meg nincsenek elhízva, az a lány is, aki 65kg, a sport miatt annyi, nem zsíros. A másik két lány inkább csontos, lapos, nincs mellük...


Akkor szerintetek most mi van?

Az egyik kérdés, hogy minek foglalkozik állandóan a súlykérdéssel?A másik kérdés, hogy akkor neki milyen testalkat tetszhet igazából, ami nem ez a sok hülye duma??


Ja és a srác semmit nem sportol, csak éppen eszik valamit, nem is szálkás, úgyhogy olyan nagyon nagyon átlagos a testalkata. Fő sportolás:számítógép előtt ül.


2011. jan. 12. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mind a 2en túl pihentek vtok :D
2011. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi?? A fiú meg én is, úgy érted??
2011. jan. 12. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:
aha ;D
2011. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De te is épp ráérsz, akkor segítenél kideríteni a kérdésre a választ? KÖSZI
2011. jan. 12. 13:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni. Ezt látják a tv-ből, internetről, és azt hiszik, más már nem is lehet jó. Csesztessétek ti is valamivel, mindenkinek van gyenge pontja.

A súly egyébként azért fontos, hogy ha szex közben a lány van felül, ne nyomja agyon a srácot :)

2011. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 63 kilós bombanő vagyok. Állítólag. Szerintem ne foglalkozz vele, mert annyira a média befolyása alatt áll, hogy nem tudod elmagyarázni neki sehogy.

Majd jobb belátásra tér, mikor már felnőtt. Ti meg hagyjátok, hiszen tisztában vagytok vele, hogy milyen súlyban vagytok, és hogy az mennyire vékony avagy husi. Ő hülye, de majd kinövi.

2011. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Saját magával nem elégedett a srác és mások lehúzásával próbálja magát nyugtatgatni.
2011. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyeneket az agyilag éretlen kis idióták szoktak mondani. Nem érdemes velük foglalkozni. Szerintem elsősorban magával van baja, ezért piszkál másokat. Könnyebb az egójának, ha másokban is kereshet hibát.
2011. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Funktasztikus ***** válasza:
hááth mert csak ugy érdekel engem:D
2011. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát én 3x elolvastam a problémádat és még mindíg képtelen vagyok felfogni... bocsi XD

15/l

2011. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!