Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szexy, cicás öltözködéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexy, cicás öltözködéshez mért társul mindig hülye p. cs@ stílus? 17/f

Figyelt kérdés
Most is azt hittem, tök normális csajjal ismerkedtem meg, de valahogy előbb utóbb mindig kiderül az ilyen lányokról, hogy mégse mások mint a többi. Velem kavart erre összejött egy nálam jóval idősebb kigyurt állattal, közbe meg hazudozik. Nem értem mért az ilyenekre buknak az ilyen lányok... Én is teljesen sportos vagyok... vékony, de sok munka van a testemben és látszik is... Saját testsúlyomat is kinyomom már simán. Normálisnak érzem magam... és elvileg helyes is vagyok...
2011. jan. 11. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
na ez az az utcsó válaszolónak van igaza pontosan mit is takar?
2011. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát én arra gondoltam h a pláza p.cs@hoz hasonló...
2011. jan. 12. 15:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne nagyon csodálkozz ezt én mint 16/l mondom neked.Csak rákérdeztem mert attól még h valaki ad magára attól még lehet normális én is szeretek egy kis sminket használni és cicanadrágot kicsit magassarkú csizmával felvenni mégis norm. vagyok.De ha vki plázacicás stílusú akkor 100-80 eset egyezni fog valamennyire az előítéletekkel lentebb kéne adnod és nem csak őket megnézni mert egy sportos lány is lehet ugyanolyan szép és csinos tán még szebb és csinosabb csak nem alkalmaz ennyi "női" trükköt ezért nem tűnik úgy ki és ők normálisak is és sztem jobban megéri ilyenekkel foglalkozni bár én nem vok fiú.
2011. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!