Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szexy, cicás öltözködéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexy, cicás öltözködéshez mért társul mindig hülye p. cs@ stílus? 17/f

Figyelt kérdés
Most is azt hittem, tök normális csajjal ismerkedtem meg, de valahogy előbb utóbb mindig kiderül az ilyen lányokról, hogy mégse mások mint a többi. Velem kavart erre összejött egy nálam jóval idősebb kigyurt állattal, közbe meg hazudozik. Nem értem mért az ilyenekre buknak az ilyen lányok... Én is teljesen sportos vagyok... vékony, de sok munka van a testemben és látszik is... Saját testsúlyomat is kinyomom már simán. Normálisnak érzem magam... és elvileg helyes is vagyok...
2011. jan. 11. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rossz a kérdés, illetve magában hordozza a választ.


Csak hülye p|csa stílusú lányok öltözködnek szexi, cicás cuccokba.


Akit ismerek és így öltözködik az mind ilyen, illetve a náluk akár sokkal dögösebbek akik teljesen normálisan öltözködnek mind aranyosak, kedvesek!

2011. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát én valahogy sose találkozok ilyenekkel:( buliba nem akarok ismerkedni, neten hülyeség (tapasztalat) máshol meg nincs lehetőségem... és ez megy évek óta:S így már minden reményről lemondok:(
2011. jan. 11. 22:11
 3/13 anonim válasza:
Én ezt nem tartom úgy h feltétlen csak az ilyen lányok öltöznek úgy mert én is cicagatyába szoktam lenni kicsit magassarkú csizmával és szövet kabát és én egyáltalán nem tartom magam ilyennek és ha ilyen lennék akkor ez a barátaim a szemembe is mondanák tehát ehhez ennyit:) 16/L
2011. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én például nem vagyok "hülye p*csa". Viszont szeretek szexi és divatos meg márkás cuccokba járni, mert én is szeretek tetszeni másoknak, meg a pasimnak is ez jön be. Sztem kb. 70-30 az arány a pi*ák javára. 17/L
2011. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én tudom a választ, csak nem mondom el! :P
2011. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak tökéletesen igaza van...
2011. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindenki hülye p.csa. Persze,tudom,hogy sokan vannak. De,meg lehet őket változtatni,ők is tudnának sztem szeretni vkit,csak senki se türelmes hozzájuk.. (mondjuk ezt megértem.)

Amúgy,hidd el,találsz majd vkit,csak ne erőltesd a dolgot.

2011. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudnának szeretni...Ha elegendő pénzed van és ugyanolyan felszínes vagy, mint ők, még akár boldogok is lehettek. Csak ne próbáljatok meg beszélgetni.
2011. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ezek tipikusan azok a lányok, akiknek gazdagok a szülei, anyuci-apuci mindent megad nekik, csak a jó nevelést nem, semmiért sem kell küzdeniük az életben, gondolkodniuk se nagyon kell, így aztán a szellemi szintjük többnyire az elvárható szint alatt van.

Nincs olyan tapasztalatom, hogy az efféle lányok tényleg tudnának valakit őszintén szeretni, feltéve, ha nem dúsgazdag az adott srác (de többnyire ott is a szülők pénze, nem a sajátja...). Pedig ismerek jó pár ilyen lányt, de pozitív tapasztalatom nemigazán van velük kapcsolatban.


Szerintem jobban jársz, ha nem ezekre a lányokra hajtasz, hanem keresel egy normális lányt, megéri a fáradtságot :) Ismerkedni meg nem csak bulikon meg neten lehet, számtalan lehetőséged van. Szedj össze néhány haverod és mászkáljatok ide-oda, ismerkedjetek egymás társaságán belül is. (Én is az egyik haveromon keresztül ismertem meg a páromat, és már lassan egy éve együtt vagyunk.)


Még egy fontos dolog: nem érdemes megállás nélkül arra várni, hogy egyszer csak szembejöjjön velünk a szerelem, csak élni kell az életünket és majd úgyis betoppan, amikor nem is várnánk :)

18/L

2011. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valaki elmondaná mit takar az, hogy szexi és cicás öltözködés?
2011. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!