Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon izgulok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lany holnap fogok vele talalkozni s beszelgetni minden mert tetszunk egymasnak s nagyon izgulok mit tegyek felek hogy el rontok valamit? Amugy a suliba lesz az egesz.
2011. jan. 11. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Elotte beszelgess idegen csunya csajokkal gyakorlaskeppen, flortolj veluk megha nem is tetszenek
2011. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is nyugiii!!! nem lesz semmi gond, ha nyugodt vagy!!! Mosolyogj rá minél többször, hogy érezze, érdekel téged, persze ne úgy, mint a tejbetök, csak lazán, így biztos, hogy megnyugszik, és mind a ketten nyugodtak leszek. Ha így teszel, ahogy most leírtam, biztos, hogy egy csodálatos beszélgetésben lesz részetek!!! :) Ja, és ne legyél szégyenlős, ne fordítsd el soha a fejed, gyakran nézz a szemébe, több szünettel, hogy ne érezze zavarban magát!!!! Mindig legyen közös témátok, és ha netán csend állna be, nyugodtan kérdezhetsz tőle valamit, mondjuk hová szokott menni szórakozni, vagy barátnőkkel, mit szeret csinálni barátnőkkel...de ezek csak példák, nyilván tudsz te ennél jobbat is!!!! Remélem segítettem, aztán ügyes legyél!!! :) :D
2011. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sorry, már kicsit álmos vagyok, és elírtam az utolsó előtti sorban valamit!! :S "Mit szeret csinálni SZABADIDEJÉBEN?" :)
2011. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket most mar minden jol megy osze jotuunk
2011. jan. 14. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, gratula!!! :) Sok boldogságot!!!! :D♥:D
2011. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!