Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek hogy kell hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek hogy kell hogy egy pasi viselkedjen hogy romantikus legyen? Kit neveztek romantikus pasinak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Aki néha kissé nőiesen mutatja ki az érzelmeit. Néha előttem is elérzékenyül mondjuk egy megható filmen, tud kedvesen udvarolni, és ismeri a virágokat (extra ha a jelentésükkel is tisztába van)
2011. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem KELL viselkednie... Ha olyan, akkor olyan, ha nem, találunk benne mást, amit szerethetünk, vagy egyszerűen nem szeretjük. Az első hozzászólóval nagyon nem értek egyet. Számomra az a pasi maximum egy biszex vagy épp homokos havernak menne el. Ha romantikus egy pasi, akkor egyszerűen... Csak tud beszélni. Ki tudja fejezni, hogy mit gondol bizonyos dolgokról(szerelem, érzelmek), mit érez... Nem kell a gazok neveit tudnia, nem kell sorolnia a legjobb romantikus filmeket. Számomra az lenne a romantikus fiú, aki tudna istenigazából beszélni az érzelmekről. Nem kell ódákat, csak egyszerűen, tömören. Fiúk között nőttem fel, szerintem ez reális.
2011. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
a másodikkal értek egyet!
2011. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
"Ki tudja fejezni, hogy mit gondol bizonyos dolgokról(szerelem, érzelmek), mit érez..." És ebbe mi a romantika? 10-ből 10 ki tudja, sőt ki is fejezi az érzelmeit. Ez szerintem inkább alap dolog!! Ja, és én is fiúk között nőttem fel, a mai napig csak Fiú barátaim vannak!
2011. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak, második vagyok.

Nem igazán értem, miért esik neked jól belémkötni. Nekem is rengeteg fiú barátom van, csomó unokabátyám, a baráti társaságom nagy része. Ha esetleg más lenne a véleményed a legközelebbi alkalommal is, akkor kérlek fejezd ki inkább azt.

És szerintem ez már épp elég egy fiútól. Természetesen, az írói vagy zenészi vénával rendelkezők lehetnek romantikusabbak az átlagnál, őnáluk mást jelent a romantikus kifejezés.

2011. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
U.i.: Egyébként nem olyan alap dolog, mint gondolnád. Legalábbis én úgy tapasztaltam a barátaimnál.
2011. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A férfiak hajalamosak azt hinni, hogy a romantikus alkat alatt, mi nők azt értjük, hogy már-már legyen annyira érzkeny, hogy sírjon egy filmen, vagy folyamatosan virágokkal és szerelmes levelekkel/versekkel árasszon el minket. Ha tudnátok mekkora tévedésben vagytok!:)


Persze jól esik ha névnapomra, nőnapra vagy néha csak úgy kapok virágot de nem kell túlzásokba esni. Olyan jó érzés amikor egy hosszú, fárasztó nap után elémjön és ad egy kis csokit és azt mondja milyen szép vagyok. Pedig tudom, hogy kócos vagyok és karikás a szemem:) Ha nagyon tömören szeretném megfogalmazni akkor a figyelmesség, a gondoskodás az alapja. Na meg azért jó néha lelkizni is, amikor ki tudja mondani, hogy mennyite fontos vagyok neki és nem "fél" ezt beismerni és képes kimutatni az érzéseit.


A filmeken való sírást pedig nagyon nem kevérném ide.:S Ez nem ezen múlik. Sírásra minden embernek szüksége van a nehéz helyzetekben és nem nem függő.


Ha azt mondjuk, hogy legyen a férfi romantikus akkor nem rögtön egy nyálgépre kell gondolni!:)


L/19

2011. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én mondjuk annyira nem szeretem a romantikát. Talán azért mert sok olyan pasi próbált romantikus lenni velem, aki valójában nem az, és másképp is belophatná magát a lányok szivébe, csak ő nem tudta/tudja. Az erőltetett romantikusság elég taszitó. Szerintem.

Legtöbb lány szereti a romantikát. Én annyira nem, nem arról van szó, hogy nem szeretem ha egy pasi kedves, és törődik valakivel.

Szerintem, ha valaki szeret valakit vagy, ha mégcsak nagyon tetszik akkor magától jön a törődés, kedvesség végülis a romantika. Valaki nem viszi túlzásba, valaki igen. Valaki jól kezeli, van aki nem.

Nekem elég, ha ki mutatják a maguk módján, hogy kedvelnek, és rendesek velem. Nem tartom fontosnak azt, hogy kinlódjon azzal, hogy most ő hogy legyen vagy ne legyen romantikus.

Ez az én véleményem :). szerintem ezzel kisebbségben vagyok, de ilyen is van :).

2011. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg mást jelent a romantika. Én azt szeretem ha egy pasi kreatív és mondjuk spontán kitalál dolgokat,hogy mit csináljunk kettesben ,elvisz izgalmas helyekre,meglep érdekes dolgokkal.
2011. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és utolsó vagyok. Természetesen itt nem arra értem,hogy drága helyekre vigyen!
2011. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!