Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha egy csaj alapnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy csaj alapnak veszi, hogy a srác meghívja pl gyorsra, sörre stb. -re a randik során?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:36
 1/7 gratis30 ***** válasza:
Igen baj, mert egy pénzéhes csaj vagy ezekszerint. Ha az ember ismerkedni akar ezeregy lehetőség létezik nem az, hogy meghív bármire is egy pasi.
2011. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez már rég nem az ismerkedésről szól, fél éve együtt vagyunk...
2011. jan. 9. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj alkoholt kérne tőlem egy randin abban a percben faképnél hagynám. Rosszat jelent - tapasztalat - egy ilyen kérés. És igen, pénzéhes vagy. Ez is egy eléggé nagy kizáró ok...
2011. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1x 1x sztem minden nőnek jólesik ha a barátja meghvíja valamire. De én nem várom el a barátomtól ezt minden egyes alkalommal és nem is engedném neki, hogy akárhova megyünk pl. mcizni vagy akármi mindig ő fizessen egyedül. Nekem lenne kellemetlen, persze 1x 1x azért jól esik a nőnek. De minen alkalommal túlzás lenne.
2011. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
baj. első randin nyilván minden lány szereti ha a fiú meghívja, de nem kell belőle rendszert csinálni. a mostani párommal ugyan még csak egy hónapja vagyunk együtt, de szórakozóhelyen pl ő hív meg először, utána a következő kört én fizetem. minden másra ez jellemző. ha moziba megyünk ő veszi a jegyet, én meg a kukoricát és az üdítőt. mindketten egyetemisták vagyunk, egyikőnk sincs anyagilag eleresztve, szóval nem lenne pofám hónapokon keresztül elvárni hogy mindent ő fizessen. egy normális kapcsolatban így kellene működnie, nem?
2011. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, csak nem fogom meghívni. :D
2011. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem áll a lánynál jobban anyagilag, akkor elég baj. Adódhat olyan helyzet -- fordítva is --, hogy átmenetileg vagy tartósan csak egyikőtök tudja megengedni magának a rendszeres pénzköltést, én ilyen esetben rendjén valónak tartom, hogy a közös programot az fizeti, aki megteheti. De csupán azon az alapon, hogy ő a fiú, nem jogos ez az elvárás szerintem.
2011. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!