Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » EMO bi srácokkal hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EMO bi srácokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy vékony srác vagyok akinek bejönnek az EMO fiúk és a lányos srácok is. Amúgy a lányokra bukok. December elején ért véget a kapcsolatom, de érdekelne egy EMO sráccal.
2011. jan. 9. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bármelyik város főterén. Még csak felismerni sem nehéz őket.
2011. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
A jelszó: Járj inkább lánnyal, ezt ne felejtsd el!
2011. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak kipróbálnám. Ez nem bűn még. Nem leszek ettől szörny. Mások az anált próbálják ki én ezt.
2011. jan. 9. 20:39
 4/17 nielindi ***** válasza:
mások az anált próbálnák ki, te meg ezt. mi a különbség?? vagy mit akarsz csinálni azzal a lénnyel??
2011. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ugorj be egy Justin Bieber koncertre, vagy LadyGaGa találkozóra. De a túlvilágon is rengeteg van, őket is meglátogathatod.
2011. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hú, de lejárt egy divat ez az emó, nem akarom elhinni, hogy vannak olyan idióták, akik még mindig...
2011. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

utolsó..lehet lejártnak gondolod,de ez az emókat csöppet sem érdekli..nekik ez tetszik,és kész >.<

van,aki úgy gondolja,hogy pl. a rock lejárt >.<

ízlések és pofonok..

2011. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre senki nem adott választ...
2011. jan. 9. 21:02
 9/17 anonim ***** válasza:

akkor én adok, (mellesleg a bieberes és a túlvilágos tipp is válasznak fogható fel), de én még ajánlom a Tokio Hotel koncerteket is, ott is megfordul sok olyan meleg mint te.


egyébként azt írtad a lányokra buksz, de kipróbálnáld egy emo fiúval? ez paradox , ha kipróbálnád akkor búza vagy. ettől nem leszel szörny ahogy mondtad, de buzeráns mindenképp. hogyha még nem késő akkor próbáld elhitetni magaddal, hogy a lányokat szereted, mert könnyebb életed lesz, ezt őszintén mondom

2011. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy buza csak kiváncsi...Ne izgassad magad. Talán lesz itt EMO srác, aki ír neked, hogy szimpi vagy. Jó, hogy lehet privit dobni neked.
2011. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!