Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnám meg, hogy tetszek-e neki?

Figyelt kérdés
Volt pár eset amikor úgy viselkedett,mintha tetszenék neki,de azóta semmi. Mindig megéreztem,megérzem ha tetszek neki, és eddig jól is éreztem, de most nem tudom eldönteni,mert rengeteget beszélünk egymással, van barátnője vagy is csak azt mondja,hogy van neki,de nem járnak. Az sztályból a legtöbbet velem beszél (lányok közül),és most már megint kezdem azt hinni,hogy bejövök neki. A héten a mi osztályunk az ügyeletesek és pont egymás mellé osztottak be minket. Gondolkodtam rajta, hogy beszélek vele,de mi van ha kinevet? Egyszer már megtudta és kérdezgették is tőle, hogy tetszek-e neki és nem szokott rá mondani semmit.És a legtöbbször ha nem mond rá semmit akkor tetszik neki az akiről szó van. Voltunk egy sulibálon és hallottam, hogy mondja a haverjának,hogy elhívna táncolni,de nem mer,mert attól félt, hogy nemet mondok. Én akkor táncoltam az egyik jó barátnőmmel és tisztára elpirultam. A csaj megkérdezte,hogy miért vagyok olyan piros,és ezt meghallotta a srác is aztán ő is tiszta vörös lett aztán ránéztem (a srácra aki tetszik), és inkább azt mondtam a csajnak, hogy mind1 Amikor elmentünk akkor meg úgy nézett rám, hogy mért megyek el,mertő még táncolt volna velem egyet eg lassúra,mert egyszer vette a bátorságot aztán felkért, csak az a baj hogy előbb nem mert felkérni táncolni csak az előtt mielőtt elindultunk.
2011. jan. 9. 19:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy kissé hosszúra sikeredett,de annyi mindent tudnék róla mondani, még ennél többet is!!! Ő olyan édes!
2011. jan. 9. 19:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kínáld meg csokival, oszd meg vele a kajádat, lepd meg néha.... ha ő is csinál ilyeneket... akkor szerintem egyenes út van :)
2011. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát már volt olyan, hogy megosztottam neki a kajám, de egy csomó mindenben számíthat rám,mert már volt,van rá példa, hogy megkért, hogy vegyek neki valamit, és megvettem, és visszavizette az árát is!!! Még jó pár ilyen dolog van ami ehhez hasonló,de csak én szoktam vinni magammal kaját, mert kajálok az ebédlőben,csak minden hétfőn májkrémes kenyér van és csak hétfőnként viszek kaját! Meg már volt olyan is, hogy nem kértem a másodikat ami vagy bukta meg ilyenek meg sem kért aztán odaadtam neki, megő is csinált már ilyet, mint az utóbbi. Meg mondom az osztályból (lányok közül) szinte velem beszél a legtöbbet, meg tízóraizni is mindig együtt megyünk le és sosem távolodunk el egymástól! A barátnőmnek is tetszik, de csak azért, mert járt vele és most féltékeny,hogy én is járni akarok vele, ezért egy csomószor meg is vár ne hogy ketten menjünk le! Úgy utálom az ilyeneket, még a tévében is!
2011. jan. 9. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Tetszek neked?
2011. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy kérdező hány éves vagy? :)
2011. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mindegy hogy, de ne úgy hogy megkéred egy barátnőd hogy beszélgessen vele és puhatolja ki. mert aztán meg ha az a barátnő jön vele össze, akkor ő lesz a szemét és mindenki le fogja hordani, pedig csak ő tette azt amit most neked kéne. volt itt nemrég egy ilyen kérdező, csak azér mondom...

szal a lényeg hogy akárhogy is, de TE tudd meg és ne mást küldj utánajárni a dolgoknak. a legegyszerűbb ha megkérdezed, persze ez egy tini lánynak túl egyszerű lenne. na mindegy a lényeget érted remélem

2011. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is van egy barátnőm akivel ugyanez van :) és tuti tettszel neki ! 100% :) tapasztalatból mondom. ha visszaolvasod amit írtál akkor teis rájössz hogy biztos tettszel neki :) hát sok sikert :) remélem lessz valami
2011. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
én bevezetném hogy úgy köszönjetek egymásnak hogy megölelitek egymást ez tök hétköznapi manapság, és akkor kicsit közelebb is kerültök meg minden. szerintem csak nem érzi hogy eljött az ideje hogy lépjen. sztem várj egy kicsit és tuti lessz valami ! :)
2011. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm az eddigi válaszokat! Ki a második válaszadó? Nevet kérek szépen!
2011. jan. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!