Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha tetszik az osztálytársam? Hogyan közeledjek felé? Hogyan tudhatnám meg hogy én is tetszek neki?

Figyelt kérdés
SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 17. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

lány vagy vagy fiú?kérdés h hanyadikosak vagytok?így semmit sem tudunk

mióta jártok egy osztályba?

2009. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz hanem cuki
2009. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen tényleg cuki, bár azt jó lenne tudni h fiú vagy vagy estleg csaj:)

és h mióta jársz egy osztályba azzal az illetővel

2009. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
am előzmények vannak?úgyértve hányszor beszéltetek, egymásra nézetetek e már? :)úgyértve ő rád:)
2009. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utsó vok ez is fontos
2009. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok ő meg fiú. 7éve járunk 1 osztályba.

Szoktunk beszélgetni. És gyakran ara leszek figyelmes hogy engem néz. Szünetekbe kerülfordul dumálunk,és közbe van hogy átkarol... Szerintetek mit jelent ez? Segitsetek nagyon tanácstalan vagyok!!!!!!!!!!!!!!!4

2009. szept. 17. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:

ha átkarol már sztem elég közel vagy hozzáXD

akkor minek az a kérdés h - > " hogy közelítsek hozzá?"

2009. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert csak 1 pillanatra karol át! Mit jelent ez? Hogy tudhatnám meg hogy tetszem neki és azért karolgat vagy miért???
2009. szept. 17. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:

amíg ölel, markolászd a kukiját... azt szeretni fogja nagyon....amikor orvososdit játszotok, kérd meg, hogy legyen nőgyógyász.....


na komolyan


Szerintem tök jo dolog beszélgetni arról, hogy mit gondoltok a másikról....próbáld meg....aztán szájrapuszi, meg csók.....

7 éve jártok egy osztályba, magas röptű a kérdés, gondolom, 7edikes vagy.... a szex még korai....

2009. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:D Na ne mond.

Én is 7.-es lány vagyok. Szerintem ha lehet kerüld a veled egyidős srácokat, még éretlenek, nem igazán alkalmasak még szerelemre.

De ha nagyon szereted, akkor egyértelmű! Lógj vele, ne ájulj el minden szavától, néha nyomj az arcára egy puszit, alkalomadta, mikor kettesbe vagytok

2009. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!