Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék lazábban ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék lazábban ismerkedni? Egyszerűen nem megy.21/F

Figyelt kérdés
Heti rendszerességgel járok bulizni(egyetemi létemből kifolyólag). De valahogy egyszerűen nem tudok ismerkedni discokban.:( Kb. 5-6 éve járok bulizni de még sohasem ismerkedtem meg senkivel szórakozóhelyeken.... Maga az egyetem is nagyszerű hely lehetne ismerkedni, csak nem nekem. Igazából nem tudok ismeretlen lányokkal ismerkedni. Hogyan tudnék ellazulni és könnyebben ismerkedni lányokkal? Hátha összejönne már végre enyi kihagyás után egy barátnő.
2011. jan. 9. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én discoba inkább nem ajánlom az ismerkedést

Viszont egyetemen, 1.x is nézz ki valakit, nézd feltűnőbben és akkor ő is észre fogja venni h nézed..érdeklődsz iránta szemezz vele.

majd szólítsd le.. v

agy keresd meg neten ha élőbe zavarba éreznéd magad.. és akkor neten beszélgethettek, megismerhetitek egymást..

2011. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neten könnyebben menne csak hát kevesebb az esélye is hogy összejön, meg ugye a lányok levágják, hogy nincs önbizalmam. Élőben kellene valamit virítanom...
2011. jan. 9. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Keep smileying and don't worry!


Ha csibészesen rámosolyogsz egy lányra,hidd el, nem vágja le,hogy nincs önbizalmad :)

Bulikban pedig elég nehéz ismerkedni, de egyetemen már sokkal könnybb (pláne ha nem csak csajok vannak,mint nálunk,bár ebben az esetben neked akkor is könnyű;))

Tetszik valaki,mosolyogj, aztán ha visszamosolyog nyert ügyed van. Néha meg a lányok mennek oda a srácokhoz,ne aggódj!

Hajrá;) !

2011. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a mosolyos dolgot kipróbálom. Általában tipikus pókerarcot vágok az egyetemen ha nem vagyok a haverokkal.....
2011. jan. 9. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok fiúval ismerkedtem meg neten keresztül és egyikről se gondoltam azt h nincs önbizalma
2011. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!