Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátnőt magam mellé? 23/F

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok és 5 éve nincs barátnőm. Végre azt hittem, hogy most kialakulhat vmi egy lánnyal de megint rosszul gondoltam :( Probléma talán ott lehet, hogy évente max 3-4 lánynál próbálkozok és egy randim sincs az adott évben. Legutóbb 2 éve randiztam. Önbizalmam.....na az nincs....egy pici sem.... Egyetemre járok, másoddiplomás vagyok. Sportolok, járok bulizni. Buliban sosem megyek oda lányokhoz mert még részegen sem merek. Félek a vsszautasítástól.Lány ismerőseim nem nagyon vannak. Hébe-hóban beszélek a barátaim barátnőivel de kb ezzel ki is fújt a lányokkal való kommunikálásom. Egyre idősebb leszek és egyre nehezebb lesz nekem nőt találnom:(:( A kérdés már csak az, hogy van-e kiút ebből az áldatlan állapotból????
2011. jan. 8. 23:56
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Beállítottam. Most már küldhetsz privit...:)
2011. jan. 9. 22:30
 32/39 anonim ***** válasza:

Küldj nekem is képet, és akkor mondok részletes véleményt.

Amúgy hogyhogy nincs lánytársaság? csak nem a BME-re jársz?

20/L

2011. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
ok. rendben. kuldok neked is kepeket. nem, nem a BMEre jarok. olyan helyre jarok ahova sok csaj jar........
2011. jan. 10. 16:17
 34/39 anonim ***** válasza:

Szia, megnéztem a képeidet! Szerintem nincs veled gond, nem vagy egy álompasi, de csúnya se.

Mivel az általános elv "a külső megfog, a belső megtart" adok néhány tanácsot:

1. szerintem a hajad azon a képen a legjobb, amin egy piros inges hölgy van melletted. A hosszabb haj áll jobban neked, kicsit nagy a füled, de ha rálóg a hajad, az ápol, s eltakar :)

A hosszabb, homlokodba lógó tincsek is jól állnak szerintem :)

2. az, hogy inget hordasz nagyon jó! Ahány lánnyal eddig beszéltem, mindenki nagyon szexinek tartotta az inget. Sokat emel egy srác külsején, akár egy ingnyakú póló is.

3. a lányok általában a férfias srácokat szeretik (a génjeinkbe van kódolva). Nem kell ehhez feltétlenül kigyúrtnak lenni, elég ha erősnek mutatkozol. Húzd ki magad, járj emelt fővel, az a magabiztosság jele! Nem baj, ha valójában nem vagy az, a látszat elég. Majd a sikerrel megjön a magabiztosság is.

Mit sportolsz?


Majd még írok, de most sietnem kell! De fogok még írni, ha segít!

Kérdezhetsz is!

20/L

2011. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Szia! Koszi, hogy valaszoltal. Mar azt hittem, hogy nem fogsz :) a hajam altalaban hosszabb, min olyan mint az inges kepen amelyiken csak en vagyok. A piros bluzos holgy az anyukam egyebkent. Verseny es hobbi szinten focizom, futok. Az, hogy az onbizalmam mitol fog noni, nem tudom. Tisztaban vagyok azzal, hogy kulsore nem vagyok 'Vastag Csaba' de normalis lanyt szerintem en is megkaphatok es megerdemlem. Igazabol azt is szeretnem megkerdezni bar tudom h erre nincs egyertelmu valasz de azert nagyjabol.... Hogy hozzatok lanyokhoz szorakozohelyen, egyetemen v barhol hogyan kozeledjen ismeretlen fiu??


Tovabbi irasodat, velemenyedet orommel varom! :)

2011. jan. 13. 20:11
 36/39 anonim ***** válasza:

Most csak gyorsan írok, mert már nagyon álmos vagyok! :)


Szórkozóhelyekről nem tudok nyilatkozni, mert nem vagyok egy 'partyarc'... Attól függ, milyen csajt akarsz... Szerintem minden lánynak bejön, ha a srác jól táncol. Ergo, tanulj meg táncolni! Nagyon-nagyon hasznos lehet, a táncoló fiúk sexik :) Ha van ritmusérzéked, és egy alap mozgásod, az sok mindenre elég, csak tudni kell használni. Tehát, ha tudod rázni magad a zene ütemére, az jó. Ha tudsz néhány tánclépést, az még jobb. Ha magabiztosan táncolsz, jó tudással, az egyenesen szuper!!!

Ajánlom, hogy iratkozz be egy kezdő társastánc tanfolyamra, mert ott mindig sok lány van egyedül, mindig fiúhiány van! Pl. 15 lány,5 fiú...

Egyenesen harcolni fognak érted :)

pl. www.newyork.hu -ez egy olcsóbb, de igényes tánciskola.


Hogy szórakozóhelyen hogyan táncolj? Itt van pár jó tipp:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__14692..


pfff, leragad a szemem.. Majd még írok, kérdez nyugodtan!

2011. jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Mindegyik a pénzre utazik?? :o Tényleg ?? na azért ez nem így van, mert én nem. :/ Én is hasonló helyzetben vagyok mint te kérdező csak én lány vagyok.
2012. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

Kérdező! Bocsi hogy ezt mondom, de így biztosan nem találsz ! A másik pedig ahogy a képkérőket néztem, majmot csinállnak belőled, egy amíg nem láttam valakit minimum kamerán, addig tuti nem küldök magamról képet, mert mi van ha itt nőnek írja le magát, aztán lehet hogy egy homár aki rád recskázik+ vissza is éllhet a képeddel, bármilyen formában! A harmadik ami nagy baromság, hogy mindenáron a külsőddel akarod magad megfogatni egy nőnél( sokan a külsőt nézik ez tény) de az ilyen nőkkel, megmondom én neked miért nem érdemes foglalkozni fellvázolom neked !

-Lehet amíg téged lát addig bejössz neki ( de mi van ha a képbe kerűl egy jobb küllemű férfi)

-Általába a legtöbb nő aki a külsőt nézi az már nem a belsőre fog reagállni mindíg azzal fog foglalkozni hogy mit vegyél fel, mit csinállj magaddal ( mert ha netántán kicsit átlagosabbra veszed magad, már megváltozik az érdekeltsége ) Ezzel pedig ronthatod magad, mivel vannak olyan nők is akik a belső tulajdonságra hajlanak , és azt is leírom neked hogy miért rontasz ezzel magadon.

-Lehetséges hogy egy másik kevésbé szép nő fél a jobb képű pasiktól hogy esetleg nem kell neki

-A belső értéket figyelő nő pont nem azt fogja nézni hogy hogy áll a hajad( ugyebár ha szeretek valakit elfogadom úgy ahogy) hanem azt fogja nézni hogy törődsz e vele.

-Csak azért ne változtass magadon mert egy két külsőt ítélő nőnek pont nem te vagy az ideállja( ők általában a szőke herceget várják fehér lovon) - Add magad , ha nem jössz be tovább állsz ennyi! Rám már mondták az ilyen külsőt figyelő nők hogy milyen csúnya vagyok, lehet hogy neki csúnya vagyok, de a belsőt figyelőnek nem ! És hidd el neki a belsője romlott ami hátrány, láttam már külsőt ítélő nőt sírni hogy átbaszták, meg csak arra kellett neki. Hát ennek ez az átka, ha valaki nem elégszik meg a kevésbé széppel, az nagyot bukhat, nőnél is férfinél is, ugyanez a helyzet, sose a mennyiséget, meg a divatot nézd,meg a külső minőséget, hanem a belső minőséget nézd ! Tudom vannak olyan nők is akik azt írják hogy a belső a fontos , de ez egyből kibukik, ilyet nem reklámozok, megismerem és kész mindkét fél esetében, és utána éreztetem hogy a belső a fontos, nem pedig reklám céljából, erre vigyázz, és figyelj, mert ezek az ( áll) külsőt néző nők !! A kérdéseddel semmi baj hiszen azért gyakori kérdések az oldal neve ! Azzal van a baj hogy ne alacsonyítsd le magad, egy pár hülye miatt ! Mivel ezzel rontod a jellemedet, és kevesebb az esélye hogy találj valakit, mert kitudja hogy most a kérdéseden hányan nevetnek!

2015. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nagy kamu az egész, hogy járj emelt fővel meg húzd ki magad, meg mutasd magad erősnek. Én fogytam 30 kilót, gyúrtam/ ok rendszeresen- de nem testépítés szinten, egyéb sportokat űzök rendszeresen, és ugyanúgy semmi. Ha erősnek mutatom magam egy lány társaságban, akkor meg jönnek az undorító ribi féreg provokáló kérdésecskék, amire persze, hogy óriási beégés a válasz. Nézhetsz ki akárhogy, ha genetikailag nincs jó dumád, nulla az esélyed. Így meg viszonylag jó külsővel hagy ne kelljen már 10-20 kiló felesleges lányokkal ismerkednem csak azért mert ők cukinak tartanak, nekik meg már én nem vagyok az egy kategóriájuk, aki meg bejönne azt nem tudom ledumálni, úgyhogy nagyjából ennyi volt a párválasztásom. Már mindegy lenne, hogy alkalmi vagy rendszeres barátnő, csak lenne valaki, a környezetembe mindenkinek van. Kizárólag a lottó ötössel van esélyem érvényesülni, pedig sokak szerint jóképű vagyok, hiába jön ide 8-9-es csak, nem tudom, hogy jussak vele el a szexig, még akkorsem, ha hosszabb ideig rám van tapadva, fogalmam sincs mit mondjak nekik, ezért inkább felhagytam az egésszel, neked is az online játékokat, film/ sorozatnézést tudom javasolni, hogy eltereld picit a figyelmet a problémádról.
2015. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!