Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátnőt magam mellé? 23/F

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok és 5 éve nincs barátnőm. Végre azt hittem, hogy most kialakulhat vmi egy lánnyal de megint rosszul gondoltam :( Probléma talán ott lehet, hogy évente max 3-4 lánynál próbálkozok és egy randim sincs az adott évben. Legutóbb 2 éve randiztam. Önbizalmam.....na az nincs....egy pici sem.... Egyetemre járok, másoddiplomás vagyok. Sportolok, járok bulizni. Buliban sosem megyek oda lányokhoz mert még részegen sem merek. Félek a vsszautasítástól.Lány ismerőseim nem nagyon vannak. Hébe-hóban beszélek a barátaim barátnőivel de kb ezzel ki is fújt a lányokkal való kommunikálásom. Egyre idősebb leszek és egyre nehezebb lesz nekem nőt találnom:(:( A kérdés már csak az, hogy van-e kiút ebből az áldatlan állapotból????
2011. jan. 8. 23:56
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Igazából sztem a belső sokkal fontosabb. Lehet vki álompasi ha bunkó vagy veri a bnőjét. A belső értékek amik számítanak. És h tudjon egy pasi szeretni. Sztem. De a mai lányok többségénél nem ezt látom. Ma már az a fontos nekik h egy pasinak kacsalábon forgó palotája legyen meg h még a bőre alatt is pénz legyen. Sztem ez hülyeség. Egy olyan menő pasival még beszélgetni se lehet. Nekem ez a véleményem. Én is fiatal vagyok 22:) és sokan mondják h érettebb vok mint a velem egyidősek.
2011. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
nekem is küldesz képet?:D nem pasizok én sem, csak most már érdekel.
2011. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Utolsó: ment privát :)
2011. jan. 9. 18:06
 24/39 anonim ***** válasza:
Nekem már nem is válaszolsz?:)
2011. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
ÖÖÖ... Mire válaszoljak? Válaszolni kérdésre szoktak, te nem tettél fel kérdést. Az általad leírtakhoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy minden lány azt szajkózza, hogy a belső a fontos. De kérdem én: Te szeretnél megismerkedni egy olyan sráccal, aki csúnya?
2011. jan. 9. 18:37
 26/39 anonim ***** válasza:
Hát az h csúnya vki tág fogalom mert mindenkinek más az ízlése. Jó hát ha nagyon csúnya akkor nem. Mondjuk én kifejezetten szeretem ha egy pasinak kék szeme van, ehelyett most a barátom barna szemű:D.
2011. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg relatív a szépség. Kinek mi a szép.
2011. jan. 9. 18:49
 28/39 anonim ***** válasza:
Szted most mindenki meghülyült? Anyám apa a pasim mindenkivel összekaptunk. Olyan furán viselkednek.
2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy furán viselkednek?
2011. jan. 9. 21:58
 30/39 anonim ***** válasza:
Privibe leírhatom. csak állítsd be. az emailt kitöröltem tudod miért.
2011. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!