Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden srác azt mondj: "Neki a természetesség jön be", ahhoz képest minden csajon akin 20 kg maszk van van pasija nekünk meg alig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 18:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a külső csak egy kis pluszt ad, de nem az a lényeg. 15/L
2011. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
szerintem meg ha valakibe beleszeretsz akkor tök mindegy hogy mennyi smink van rajta
2011. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
De mennyi időre van pasijuk? Megéri a kapcsolat a másnap reggelt?
2011. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én sosem mondtam ilyet :D
2011. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
azért mondjuk ezt amiért ti is azt mondjátok , hogy nem a külső a fontos mikor párt választatok , mégis minden 2. csaj lekoptat :D
2011. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

19:02 Igénytelen, ha nincs rajta smink?

Ne haragudj, de te hülye vagy.

2011. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
hát igen a fiúk egyből odavannak egy lányért aki olyan ruhában jár, hogy mindene kivan, és ki van vakolva sminkel az arca... ha valaki nem sminkeli magát az miért igénytelenség??? jobb ha agyonsminkelve szép, anélkül meg egy "bányarém"???
2011. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem, az szép, ha egy szép lány sminkeli magát, mert attól még szebb lesz és szépséghibákon is javít (ami mindenkinek van). Mellesleg az agyonsminkelés és a sminkelés között van különbség, a szolid smink mindenkin csak javíthat, ti viszont ezt ítélitek el, úgyhogy igénytelenek vagytok.
2011. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Á, hát ez fenomenális, kap itt az ember hideget-meleget. Már megkaptam azt is valakitől, hogy egy ócska r*banc vagyok, csak azért, mert randira hívtam egy srácot, most megkapom azt, hogy igénytelen is vagyok, csak azért, mert nem sminkelem magam.

Hát köszönöm szépen, hogy ezt is elhoztad az én kis kopár, tyúkszaros életembe.

Elég idealista vagy e téren, mit gondolsz, ha reggel felkel melletted a csaj, akkor ki lesz kenve?

Akkor definiálom neked az igénytelenség fogalmát: nem törődik a tisztasággal, a szépséggel, undorító, visszataszító látványt kelt.

Visszautasítom ezt a tendenciát, apró bőrhibákat kijavítani egy csöpp korrektorral nem a világ vége, de nem hiszem, hogy ne lehetne egy nő smink nélkül is szép.

2011. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
tényleg nem minden nőre igaz , hogy szép smink nélkül :D volt barátnőm , mikor felkeltem melette smink nélkül is gyönyörű volt , de hát kidobott :D namind1 lényeg , hogy olyan is van mikor valakinek 2 kg smink kell , hogy a város kur.ája legyen :D
2011. jan. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!