Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jartam egy fiuval es szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jartam egy fiuval es szakitottam vele mert a baratnomre halgttam..Elveszitettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jartam egy fiuval es szakitottam vele mert a baratnomre halgttam de meg mindig szeretem es o is engem es egy csomoszor probalkozott meg de megint csak a baratokra halgattam es most van baratnoje es legszivessebben elfutnek messze mikor meglatom oket egyutt ...vissza szeretnem szerezni mert megbolondulok nelkule szerintetek mit csinaljak kerlek segitsetek.:((
2009. jan. 29. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elszalajsztottad a lehetőséget...máskor hallgas a szívedre
2009. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

DE miért csak a barátaidra hallgatsz??

Lehet, hogy Ő volt a nagy Ő és te elszalasztottad...többször is volt lehetőségd, de te hagytad...ha a barátaid azt mondják ugorj a kútba akkor megteszed??

És milyen indokkal beszéltek le róla?? ÉS mégis milyen barátok, ha nem bíztatnak ilyen helyztetben??

Bocsi, de ki kellett adnom.

Hány éves is vagy??

2009. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te talán a barátnődbe vagy szerelmes vagy abba a fiúba??? El kéne döntened és úgy cselekedni. Majd ha felnősz, akkor nem hagyod magad mindenki által befolyásolni.
2009. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A te életed nem te éled, hanem a barátaid élik helyetted. Talán kérdezd meg a barátnőidet, hogy kibe szeress bele. Hány éves vagy, 14?

Ha a fiúnak van barátnője és te szétszeded őket, arra is van egy szó, hogy mi leszel, de azt itt nem lehet használni.

Ha már ilyen buta voltál, akkor várj. Ha szeret még téged, nem fog sokáig azzal a lánnyal lenni. Ha meg nem, azt is meg lehet érteni, hiszen jogosan érzi úgy, hogy te csak játszottál az érzéseivel. A másik lány lehet, hogy jobban megbecsüli. Neked is ezt kellett volna tenned. Lépj tovább.

2009. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Őszintén?Ne haragudj,de két szó:hülye vagy!

Most akkor neked mi a fontosabb?Egy olyan pár,aki szeret,vagy a barátnőid véleménye?

Azt is vedd gorcső alá,hogy kedves b.nőid nem irigységből tanácsolták-e,hogy hagyd ott?

2009. jan. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem amíg így gondolkozol,addig ne nagyon pasizz...

már bocs.

2009. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát nem tudom, én is voltam hasonló helyzetben.

Nekem azt mondták a barátaim, hogy a pasik jönnek - mennek, viszont ők mindig ott lesznek, bármi van és felejtsem el azt a fiút, mert csak játszik velem.Én nem hallgattam rájuk, de igazuk volt.. és erre sajnos csak későn jöttem rá.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenképp hallgass a barátaidra,csak nyisd ki a szemed és ne vakítsanak el az érzelmek. Egyébként , ha már ezt tanácsolták a barátaid biztosan volt rá okuk. Nem mondták,hogy miért szakíts vele??

2009. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bocs *barátnőd
2009. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem nem feltétlenül csak irigységből tanácsolhatta ezt a barátnőd.

talán csak törődik veled és nem szeretné,hogy csalódás érjen.

2009. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!