Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz randim egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz randim egy lánnyal, mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés

Hát mikor jön ki a pattanás? Persze hogy pont a randi előtt.

Mit csináljak vele, hogyan lehet eltüntetni a piros foltot?


20 F


2011. jan. 8. 12:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mond neki ,hogy a rendszertelen nemi élet miatt van. De ha komolyan gondolja veled akkor idővel úgyis el fog múlni :d
2011. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha megborotválkozol, ápolt vagy, akkor nem lesz gond.

Én mindig iszonyatosan elalszom a hajam. Írtam a lánynak, hogy erre készüljön fel. (Munkából mentem, tehát nem volt lehetőségem hajat mosni, csak előző nap.) Tehát minden tőlem telhetőt megtettem, de csodák nincsenek.

Nem azért kell jól kinézni egy randin, hogy belém essen a lány, hanem ezzel jelzem, hogy fontos számomra a találkozás.

2011. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan. Mit parázol itt egy pattanáson? Különben meg fáj az igazság? Nem én vagyok pánikba esve...... de jól van. Te kérdeztél, én válaszoltam. És ha nem tetszik a válaszom, akkor sajnálom. A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra... de te kérdezgeted itt, hogy mit csinálj... ennyi. Lehet lepontozni!!!!!!! És őszintén sajnálom azt a csajt.

14/L

2011. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Hát te hülye vagy. :D
2011. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Egy kis folyékonypúderrel vagy mivel, kb el is tudtam tüntetni. A randi jó volt, fölszedtem a tündért, köszi mindenkinek a válaszát! :)
2011. jan. 8. 22:30
 16/17 anonim ***** válasza:

Király (Y) :D

Sok sikert a továbbiakban, az én mai alakításom nem volt valami fényes. :S

2011. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát van az úgy is.
2011. jan. 10. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!