Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz randim egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz randim egy lánnyal, mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés

Hát mikor jön ki a pattanás? Persze hogy pont a randi előtt.

Mit csináljak vele, hogyan lehet eltüntetni a piros foltot?


20 F


2011. jan. 8. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha még nem sárga nem nyomkodd mert csak csúnyább lesz, de ha sárga akkor is kozmetikus. ha randi előtt elmész kozmetikushoz eltünteti egyy kis korrektorrall vagy valamivel:) ne izgulj. ha tetszel a lánynak akkor igy is ugyis fogsz:)
2011. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
egy kis alapozóval de szerintem egy piros folt nem fogja zavarni a lányt
2011. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
semmivel. Ha komolyan gondolja akkor egy pattanás nem fog neki számítani :)
2011. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Semmit... Istenkém..... te b**i vagy? Én nem vacakolok ennyit tini lány létemre... Nehogy már kozmetikushoz járj fiú (lassan férfi) létedre egy pattanás miatt. Nyugi, biztos nem dob egy hülye kis pattanás miatt. Amúgy sok sikert.

14/L

2011. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14 évesen ezt mondod:) mért ne járhatna egy fiu/férfi kozmetikushoz? bátyám is jár... és amióta ját 1 pattanás nincs az arcán... ha ilyen éretlen vagy szerintem ne itt irogassál, hanem google...
2011. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bu.i, kislány. :)) És életemben nem voltam még kozmetikusnál, nem tudom honnan vetted.
2011. jan. 8. 12:56
 7/17 anonim ***** válasza:

Hmm, de aranyos. ^^


Mondják itt, hogy egy pattanás miatt nem fog ejteni, de nem gondolnak bele abba, hogy ha az ő leendő pasijuk menne el randira egy otromba ragyával az arcán, kiakadnának.


Kérdező, ezen ne akadj ki, a neked szánt válaszom most következik.

Nem ciki, ugorj el valami boltba, ahol lehet ilyesmi kenceficéket kapni. Pl.: Auchan...

Vegyél egy olcsó korrektort, nem fogod megbánni, mert ilyen krízishelyzetekben jól jön.

De dicsérendő, hogy legalább foglalkozol vele, undorító, amikor egy pasi nem törődik a nagy pattanásaival sem.

Kozmetikushoz meg ha akarsz, járj, de egy-egy ilyen "hiba" miatt fölösleges.

2011. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Édesdrágajóistenem :O

És akkor most mi van? Nem te tehetsz róla. Kinőtt és kész. Arra nem gondoltál, hogy máskor is kifog?

2011. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vagy még megoldás az, ha rögtön azzal kezdesz a randi elején, hogy: "Bocsi, nőtt egy pattanásom, nem tehetek róla, ugye nem zavar?"

Ez így kedves, és nem is tűnik igénytelennek.

2011. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Korrektor bőven elég, csak vigyázz, hogy jól vidd fel, hogy ne látszódjon.
2011. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!