Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellek neki valóban, és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellek neki valóban, és hogy csábítsam el?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm azoknak, akiknek van türelme végigolvasni ezt, és segítenek nekem! :)

1 hete ismerek egy fiút, az egyik haverom házibulijában ismertem meg, telószámot cseréltünk és msn címet cseréltünk, beszélünk is azóta mindennap. Az elején még bókolt, dicsért, írt aranyos dolgokat, sok mosolygós fej stb. Aztán most utóbbi pár napban olyan semlegesnek jön le az egész, csak röhögős fejek, semmi megjegyzés, célozgatás, bók vagy ilyesmi.. Vagy csak én vagyok paranoiás, és próbálok vmi rosszat belemagyarázni?! :D Egyébként az esetek 90%-ában ő írt rám. Az elején én eléggé belendültem, és én is célozgattam, meg bókoltam, azt hiszem utólag többet is a kelleténél.. de eléggé belelkesültem, de az utóbbi pár napban ebből teljesen visszavettem.

A másik az, hogy holnap találkozunk. Úgy érzem, hogy ez az egyetlen esélyem arra most, hogy elcsábítsam. Ebben szeretnék segítséget kérni. Azt akarom elérni, hogy utána ő keressen engem, hogy velem akarjon lenni, hogy ő "fusson" utánam.. De mégis hogy sikerülhetne ez?! Tudom, mindig mindenki a titokzatosságot mondja először, hogy nem szabad mindent elmondani először.. De mégis, mit kellene tennem? :)

18 éves vagyok amúgy :)


2011. jan. 7. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Először is legyél önmagad! Legyél laza, fánkis, mintha egyik barátnőddel találkoznál. Legyél érdeklődő, nyitott, ne fecsegj sokat feleslegesen.

Ami a legeslegfontosabb: TE GYÖNYÖRŰ VAGY ÉS BÁRKIT MEGKAPHATSZ, AKIT CSAK AKARSZ!! Ezt hidd el magadról.;)

A pasikat nehéz magunkhoz láncolni, viszont annál könnyebb elcsvarni a fejüket. :))

2011. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Na nekem pont a napokban volt egy ilyen esetem. :) és a találkozás után rosszul sült el az egész. :( Csak itt én vagyok a fiú.

De ez nem jelenti azt, hogy neked is így lesz. Tanulj az én hibámból :)


Az a lényeg szerintem, hogy ne kapkodjátok el. Nálunk az volt a baj, hogy a bulin kis pia hatása alatt nagyon közvetlenek voltunk. Utána amikor találkoztunk eléggé visszafogottaban ismerkedtünk. Először jól elbeszélgettünk, aztán a végére rossz lett minden, mert el akartuk kapkodni a dolgot. Ugyanis közös haveri körünk van a lánnyal. Őt szerintem a barátnői unszolták, engem meg haverjaim. Így aztán kibeszéltük a bulit meg h mit gondolunk egymásról és így a vége kínos beszélgetés lett. Ahelyett hogy meghagytuk volna egy jó ismerkedésnek az egészet.

Szerintem a buli után ne rögtön akarj mindent főleg ha még csók se volt meg semmi, csak úgy szimplán jól elvoltatok. Mert egy buli hangulata másabb mint amikor csak úgy ismerkedtek. :) Persze lehet hogy elsőre jó lesz minden, de ne vedd 100%-nak.

Pont írtam egy topikot az én dolgommal kapcsolatban. Olvasd el hátha segít kicsit. :) "Mi a teendő félresikerült találkozás után" címmel van. XD


18/F

2011. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rush69 válasza:
Létesíts fizikai kontaktust! Érj hozzá finoman a kezéhez, vagy esetleg simítsd végig a karját!(viszont ne vidd túlzásba:P) --> Egyértelmű jel, hogy szeretnél tőle valamit!
2011. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat:)

Légyszi aki még olvassa, az is írjon! :))

2011. jan. 7. 19:57
 5/9 Rawyal Fluashh válasza:
Főzz neki töltöttkáposztát. Vagy küldj egy üzit hogy kívánlak.
2011. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rush69 válasza:
Egy jó töltött káposztával engem is el lehetne csábítani...:D
2011. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
légyszi komoly válaszokat.. :S
2011. jan. 7. 20:50
 8/9 rush69 válasza:
Komolyan el lehetne csábítani vele! :D
2011. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem mélyen nézz a szemébe és hirtelen kapd el!ezzel zavarba hozod és érdekelni fogja,h mire gondolhattál abban a pillanatban.
2011. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!