Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lanyok, kivancsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lanyok, kivancsi vagyok, hogy kell meghoditani benneteket? Mi a titok? Mire kell vigyaznom?

Figyelt kérdés
Hasznos tanacsokat velemenyeket vatok!-Koszi nektek!
2011. jan. 7. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Párom úgy hóditott meg, h. sokban hasonlítottunk, udvarias volt, vicces és laza,de nem volt tolakodó és nyomulós.Nem éreztem azt h. csak a testem kell meg ilyenek, sőt én voltam az aki kezdeményezte a szexet...
2011. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Jól kell kinézni, a kedves és a nem kedves lányokhoz is ez a kulcs.
2011. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És, ha nem nézzünk ki jól, akkor csak maszturbáció?
2011. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem már régóta tetszett a jelenlegi barátom azelőtt, hogy összejöttünk, viszont egyáltalán nem tartottam őt szimpatikusnak (habár egyáltalán nem is ismertem). Egyszer valamiért mégis elkezdtünk beszélgetni, és nagyon kellemes csalódás volt, nagyon szimpatikus volt, udvarias, kedves, vicces, de lassan alakult ki a kapcsolatunk. Bennem ez a kellemes csalódás váltott ki elsőre vonzalmat, majd szépen lassan egymásra hangolódtunk. Nem nyomult, ritkán bókolt, úgy éreztem nála, hogy próbálja kipuhatolózni, mit is szeretnék tőle igazán, és hogy kerülhet hozzám közel. Szerintem mindenképp fontos, hogy ne legyél nyomulós, persze bókolhatsz, de csak finoman, hogy ne ijeszd el a lányt. Légy kedves, udvarias, azonban mégis férfias, lássa rajtad, hogy melletted biztonságban érezhetné magát. Nekem ezek nagyon fontosak.
2011. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi,a hasznos tanacsokat!
2011. jan. 7. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:

légy természetes, kedves, humoros. az erőltetettség minden téren árt az esélyeidnek.

sok hiedelemmel ellentétben a legfontosabb az EGO. ha magabiztos vagy, hiszel magadban, vannak céljaid, akkor azt érezni a kisugárzásodon.

ne akarj mindenképp kapura rúgni, élvezd az együtt töltött időt, az udvarlás, mint olyan, ne arról szóljon, hogy becserkészd a nőt, hanem tedd úgy, hogy neked is legalább olyan kellemes legyen, élvezd a nőt, a kisugárzását, hogy milyen vele lenni. figyelj arra, amit mond.


ami nem szerencsés (a teljesség igénye nélkül): a kezdet kezdetén NEM beszélünk exekről, nem beszélünk lány barátokról, sőt lány rokonokról se sokat, ne beszélj arról, hogy gyermekeid leendő anyját keresd - ne törődj a távoli jövővel, a pillanatra figyelj. ne tárd ki a szíved azonnal, ne regéld el az életedet, inkább beszéltesd (a csajok szeretnek szövegelni).


figyelj a jelekre, ha érdeklődik, közeledben marad, nem húzódik el a futó érintéstől, akkor jó vagy, fokozatosan adagolhatod.


hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd még úgyis írnak jókat.

2011. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Külsőleg amire vigyázni kell szerimtem:

-ápoltság(fogak,köröm,fül fokozott figyelem)

-mindig használj izzadásgátlót,ha nem használsz,mert sajna van ilyen....


H kit hogy kell meghódítani,az egyénfüggő.

Én pl szeretem az izmosabb pasikat.(izgató meg biztonságérzetem van mellettük)

Szerintem az a minimum,h más csajokat nem bámulsz meg egy csaj mellett és h ő az első és nem a haverjaid.

A jó szöveg elengedhetetlen...

21

2011. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek veled, nincs semmiféle titkos recept. Minden nő más és más. Ami jó az egyiknek, lehet a másiknak nem tetszik. Ami általában bejön:

Nem árt egy kis egészséges önkritika, rájönni, hogy személyszerint te miben vagy jó, rossz. Mi az a tulajdonság, amit felhasználva egészséges magabiztosságot tudsz sugározni. Ami ugyancsak fontos. Nem kell mindenáron nyomulni. Az itteni kérdéseket olvasgatva, sok esetben (nem csak a tinik körében) a lány figyelmét felkelti az, ha nem tudja, hogy bizonyos megnyilvánulásokat minek tekinthet. Tetszik neked, vagy csak barátkozni akar?

2011. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnánk a választ, egyszerű lenne az élet.. :D
2011. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!