Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randin ötödik kerékként?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin ötödik kerékként? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval, veletek már megesett, hogy egy barátotok hívott a saját randijára mint harmadik személyt? Hogy reagáltatok/reagálnátok rá? Velem már többször megesett, és őszintén szólva szerintem hatalmas marhaság, mégis volt már, hogy elmentem, mert annyira kérték. Persze nagyon kínos az egész. Mi erről a véleményetek? Milyen az ilyen ember? Mit lehet ilyenkor reagálni?
2011. jan. 6. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a lényegét. egy randi arra van h 2 ember kettesben legyen aki meg akarja ismerni egymást. mire kell ott a 3.?
2011. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem. De ilyenkor mindig az jön, hogy félnek, meg hogy nem tudnának miről beszélni.
2011. jan. 6. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem az még jobban feszélyezne, ha ott ülne mellettem pluszban xy, akkor is, ha a barátom. Elég érdekesek a barátaid :D
2011. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy engem is zavarna. Én nem tudom mit gondolnak ilyenkor. Mégis mit mondhatnék nekik? Hogy kell megértetni egy emberrel egy alapvető dolgot- a randira KETTEN mennek?
2011. jan. 7. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nem tul értelmes dolog.

olyan vlt már hogy barátnőmmel taliztam, és randi felénél kb találkoztunk barátnőjével mer együtt mentek dolgozni, énmeg elkisértem, és akk onnantol 3an voltunk. de mondjuk mimár akkor együtt voltunk szal nem a kezdeti ismerkedéskor.

nemértem mérjo a barátaidnak ez

2011. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehetsz gyertyatartó
2011. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!