Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Tetszik a srác? 21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik a srác? 21/L

Figyelt kérdés
21 éves fősulis lány vagyok, a tapasztalatok alapján nem egy rossz csaj:) Akad böven hódolom,de én mégse közülük szeretnék most választani,mert megtetszett nekem egy másik 23 éves srác,aki tudtommal egyedülállo. A gond csak az, h srácnál én még sose kezdeményeztem ilyen téren,mindig közülük választottam.Mivel igazábol vidéki vagyok,egy 3000 fős kis faluban,beégni sem szeretnék. Nem tudom h hívjam fel magamra a figyelmet,vagy jelezzek neki.Félek,h ő közömbös,és beégek:(
2011. jan. 6. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozza és kérdezz meg valami mindennapit. Pl mikor lesz a legközelebbi bál, vagy hallotta-e hogy, esetleg hány óra, vagy segítene e neked vmiben:D

ezek mindig bejönnek

2011. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Mennyivel jobb érzés 9-et bealázni 10 közül , ugye? Nem fogok segíteni ! Dolgozz csak meg a húsért ugyanúgy mint mi!
2011. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Madmax12 ***** válasza:
62%

Ne féljél,ha tetszik neked,és ő erről nem tud,mert nem gondolat olvasó,akkor menjél oda hozzá,például az utcán,mond meg neki,hogy tetszik neked,és szivesen elhívnád ide,vagy oda(mozi,fagyizni,stb.)

A többi,meg csak rajtatok mulik,az meg hogy a lakhelyeden ki mit mond,gondol.......kit érdekel!

2011. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg hogy most nappal van-e vagy éjszaka? Tuti duma!
2011. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
van közös órátok? ha igen akkor kérj tőle jegyzetet. legyél kedves, mosolyogj rá sokat, babráld a hajad (nekem nagyon bejön), mindig nézz a szemébe. párszor keresd a társaságát valami kamu indokkal mint ahogy mondtam jegyzetkérés. szerintem venni fogja a lapot, ha tetszel neki akkor utána keresni fogja a te társaságod. egymásbaszerettek, összeházasodtok, lesz 1-2-3-4-5-6 szép gyereketek és boldogan éltek amíg meg nem haltok :)
2011. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

"Kérdezd meg hogy most nappal van-e vagy éjszaka? Tuti duma!"


áááá ez tuti duma :D én szanaszét mosolyognám magam ha odajönne egy lány és ilyet szólna.

amúgy nem hülyeség az ilyen szöveg. én gondolkoztam már rajta. elvileg ilyen esetben kapásból vágja, hogy azért mentél oda mert meg szeretnéd ismerni a másikat -persze ha nem totál zokni- és ha van kedve ismerkedni akkor leüti a labdát és mondd valami vicceset amin mindketten jót mosolyogtok :):)

2011. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
például: visszakérdez hogy mit csinálnál ha éjszaka lenne és ezzel totál zavarba hoz :D
2011. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajna nem fősulis, egy benzinkuton dolgozik.. De kb 2 naponta kijárok.. néha ok nélkül is csak h hátha kinn van :D Azért oda nem megyek hozzá,de a segítségét talán kérem,hátha jutok vmire.

Ha nem ismerném,vagy nem helyi lenne simán nyomatnám ezeket a szövegeket, pl nappal van vagy éjszaka,vagy télle mondanám h bejön. De a nagy para h helyi :D

De vmit kitalálok, köszi a segítséget:)

2011. jan. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!