Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a lányt első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a lányt első randin ilyen hidegben ha nem lakunk nagyváros közelében? 20/F

Figyelt kérdés
A lány 18 éves és a hétvégén fogunk először találkozni. Hova tudnám elvinni így tél idején ha nem lakunk nagyváros közelében? Ötletek? Köszi!
2011. jan. 6. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kávézó vagy egy teaház biztos van arra fele is.
2011. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a kávézás olyan megszokott dolog. Vidd cukrászdába, de pl én nagyon örülnék, ha kiállításra vinnének, bár lehet, hogy ez elvont...
2011. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Tó? a korcsolyázás kimelegít, de a séta is szerintem. Mind2 romantikus tud lenni.:) Igazából egy kis falusi kocsma is tud hangulatot kelteni, már ha nem az a részeg disznókkal teli fajta... De igaza van az előttem szólónak, egy kávézó, vagy egyéb vendéglátó létesítmény tökéletes első randira.

19/L

2011. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És ha kombóznám? Egy kis séta és beülni vhova?
2011. jan. 6. 20:32
 5/19 anonim ***** válasza:

Tóra nehogy menjetek most, mert az utolsó randitok lesz!!! Mindenhol olvad.


Ha van autód, végül is, abban is lehet randizni. Vigyél termoszban forrócsokit vagy valami jó teát, tegyél be romantikus zenét, menjetek valami nyugis helyre.


Vagy mozi? Az van a közelben?


Lehetne már vége a télnek, egy csomó gondot megoldana!!! :)

2011. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezzel a kávézással óvatosan mert lehet utálja a kávét
2011. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
-.-" egy kávézóban nem csak kávét lehet kapni...
2011. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20.31-es vagyok. A kávézás uncsi. 25 vagyok, ezer meg ezer felejthető kávézós randin vagyok túl, ahol megittam egy vagy két unalmas üdítőt, amitől aztán pisilnem kellett, és akkoriban az első randin ciki volt... :-D
2011. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
voltam már randin olyan lánnyal aki utálja a kávét és mikor feljött a kávézó szó hallani sem akart róla mert még a szagát sem szerette. Ezért írtam hogy óvatosan ezzel és képzeld tudom nem csak kávét lehet kapni :P
2011. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Van kocsi igen. Én arra gondoltam, hogy felhoznám a falumba, addigra anya készítene forrócsokit amit sétálás közben elfogyasztanánk. Annyira hideg sem lesz. De le akarnak erről beszélni, mondván h snasz és hideg van ahhoz h végig csak sétáljunk..... Szerintetek is?
2011. jan. 6. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!