Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudjam meg hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy többet jelentek-e neki? többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác, évek óta nagyon jól kijövünk! Most többet érzek iránta rájöttem! Nem szeretném neki bevallani mert félek hogy megrontja a barátságot! Ugyan akkor valahogy rá kellene vezetnem finoman... Mindig kötekedik velem, foglalkozik velem, most szilveszterkor azt mondta szeret(nemtudom szerelemből vagy barátságból), aztán úgy alakult hogy együtt aludtunk, átölelt, vagy fogta a kezem egész éjjel(lehet ez csak önkéntelen reflex álmában). Egyszer már meg is csókolt egy buli alkalmával! Nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának! Lehet hogy akar tőlem vmit csak még fél a volt nője miatt? Mit csináljak hogy érezze hogy én kellek neki és én nem fogom bántani?
2011. jan. 6. 18:53
 1/2 Gishart ***** válasza:
100%

Első


Óvatosan közeledj felé. Menjetek el moziba, ilyenek. ne siettesd el a dolgot. A régi kapcsolatokat valóban először le kell rendezni fejben. De sztem ha óvatosan közeledsz felé, akkor rendben lesz, főleg ha megtörténtek azok, amiket írtál, mert ezek szerint akkor kedvel.


Ui: Ha nem tetszenél neki, akkor még reflexből sem ölelne át:D


A lényeg, hogy ne siesd el. Kezd apróbb dolgokkal, aztán minden menni fog...

2011. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!