Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívni sétálni egy lányt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívni sétálni egy lányt nem ómódi? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Egy faluban lakunk, nincs mozi, semmi vendéglő...sétálni szeretném elhívni a lányt...már msnen beszéltünk a járásról, és azt mondta hogy lehet köztünk valami:-s

elhívhatom sétálni?és ha igent mond, akkor hol találkozzunk?még sosem voltam sétálni lánnyal...

találkozásnál puszi vagy valami?

sürgős !

kérlek segítsetek!


2011. jan. 6. 17:26
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

minden olyan jól ment, és a végén ááááááááá:((

most biztosan egy loosernek tart:(

2011. jan. 7. 21:50
 32/48 kovpet ***** válasza:

Szerintem sem biztos, hogy ez így annyira szar volt.

Aludj rá egyet, majd kiderül.

Ma már nem tehetsz úgysem semmit az ügyben. Nyugi.

2011. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
lazíts...ha bír téged és még szeretne veled találkozni, akkor semmi gáz...szerintem is aludj egyet, nyugodj meg, és majd kiderül hogy mit gondol a lány...de nem hiszem hogy gáz a helyzet mivel tiszta aranyos volt, vagyis én annak képzelem el
2011. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

aranyos volt, és úgy érzem h beleszerettem...:-s

azt mondta ő is szeret engem, de ...nemtudom:(

az smsemre nem irt vissza...probálom azzal magyarazni h lemerült a telloja, mert merülőfélben volt :((

2011. jan. 7. 22:06
 35/48 anonim ***** válasza:
az sms-nek sok oka lehet...lemerült, nincs a teló közelébe, ép le volt némítva és még nem vette észre, stb...illetve attól is függ, hogy mit írtál bele
2011. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
hát hogy sajnálom hogy elbasztam, nem igy akartam...
2011. jan. 7. 22:14
 37/48 anonim ***** válasza:
szerintem most jobb lett volna csendben maradni, na már mind1 :) egy jóéjt sor jobban esett volna neki szerintem...na mind1 mellékesen nem hiszem hogy elb@sztál volna valamit, meg gondolom, holnap beszélgetni is fogtok és akkor majd ráérsz magyarázkodni
2011. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

MOSTmar ez van.:((

áá nem is merem már elhívni sem:((

2011. jan. 7. 22:31
 39/48 kovpet ***** válasza:

Ne legyél már hülye, te srác! :)


Jó volt az egész, nem?

OK, a végén bénáztál (egyébként ezt kifejthetnéd, mert ez alapján "most már igen, szia" nem biztos, hogy nem tetszett neki), de fordított esetben egy ilyenért elhajtanád, ha tetszik neked amúgy? Gondolom, nem...


Az SMS baromság volt. Nem basztál el semmit, csak tapasztalatlan vagy, ami meg nem szégyen...


De nem hiszem, hogy ezen fog múlni valami.


Nyugodj meg, aludd ki magad és holnap (vagy amikor megint lesz alkalom) beszélj vele.

De csak nyugodtan. Ne játszd el a lúzert, mert semmi okod rá...

2011. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

:((

kvára magamalatt vagyok:((

semmihez sincs kedvem, na nem volt neten, irtam smst nem válaszolt:((

nem tudom mit csináljak:((

2011. jan. 8. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!