Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néhány csaj úgymond "köcsögöl"?

Figyelt kérdés
Bocsi, de erre nem találók jobb szót. Szal arról van szó, figyeljétek meg, csomó csajnál van így, hogy jobban beszélget, vihorászik, röhögcsél egy olyan sráccal, aki nyilvánvalóan nem jön be neki, mert szemüveges, pattanásos, meg zsíros is a haja. Tehát inkább vele van mint azzal aki tetszik neki. Ez sztetek miért van? Vagy csak én látom így?
2011. jan. 6. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert lehet, hogy az a pattanásos, zsíros hajú szemüveges értékesebb ember, mint az a jóképű, aki őket lenézi. 18l
2011. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Szóval a "köcsögölés" nálad annyit jelent, hogy egy lány nevetgél egy nem olyan helyes fiúval, vagyis a "köcsöggel". Hát el kell fogadnod, hogy nem minden lány csak a külsőségeket nézi, és van, hogy meglát olyat egy nem olyan helyes fiúban, amit más észre sem vesz.


Vagy csak én látom így(?)

2011. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nyilvánvalóan nem jön be neki MERT szemüveges, pattanásos, stb.. Akkor (sem) nyilvánvaló ha mondja, hogy nem jön be neki. Így csak az nyilvánvaló hogy neked nem jönnek be a szemüveges pattanásos srácok. Sokkal fontosabb dolgok vannak egy férfin mint a kinézete.


"..vihorászik, röhögcsél egy olyan sráccal..."

Ajánlom figyelmedbe Jessica Rabbit méltán híres válaszát a 'Miért van vele?' kérdésre. (mármint ezzel a töketlen lúzer Roger nyúllal)

-Mert megnevettet.

2011. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Első hozzászólónál a pont!


Mi az hogy nyilvánvalóan nem jön be neki? Honnan tudod? Mert Te kellenél hogy bejöjj neki? Milyen önző paraszt hozzáállás ez már? :D


29/L

2011. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én értem miről beszélsz.a lúzereknél nagylányt játszanak,a jó csávóknál meg megfagynak.így volt középsuliban is.ott én voltam a jó csávó,és általában csend volt ha megláttak.
2011. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mint látod csak te látod így, ilyen sekélyes nézőpontra azt mondanám, h még elég fiatal lehetsz.
2011. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem minden a külső, van, hogy sokkal szimpatikusabb egy kevésbé helyes pasi, és tök jókat dumálok vele, mint egy helyes sráccal.

Amúgy ott a másik oldala a dolognak, mert nálam is volt már, hogy lefagytam, ha megláttam a srácot, aki tetszett, és inkább dumáltam azzal, aki nem...de ezt szerintem elnövi az ember idővel.

2011. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jaj, ne legyetek már naivak, szted egy jó csaj majd járni fog egy ilyen szemüveg-pattanás-zsiroshaj kombinációval? Valószínű. Magatokat csapjátok be.

Még ugyan kedves vagyok mindenki lánnyal amúgy. Azért beszélgettek vele inkább, mert egyszerűen féltek közeledni. Biztonságban vagytok ha egy csúnyával beszéltek, mert tudjátok hogy semmi nem lesz köztetek. Ennyi.

2011. jan. 6. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:
ezt nem mondod komolyan
2011. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Mert szerinted a lányok attól félnek, hogy valami kapcsolatuk lesz egy fiúval? :D Akkor kissé el vagy tévedve a térképen öregem. :)


29/L

2011. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!