Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség kéne valaki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Felvet Facabookre egy csaj a sulimból beszélgetek vele facen meg msn-en is az iskolába minden nap találkozok vele így látásba nekem tetszik és ahogy látom sztem én is bejövök neki összeszeretnék vele jönni de nemigazán volt még párkapcsolatom és ilyen téren nem vagyok olyan bátor és élőbe nehezebben nyílok meg tudnátok segíteni mit tegyek?
2011. jan. 5. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

nyisd ki a szád. Lesz még nehezebb pillanatod is az életben, mikor dönteni kell majd, ne ezen akadékoskodj most.

Mondd el személyesen neki az érzéseid, 100x nagyobbat dob, mint msn-en lefirkantani, h bejössz nekem.

2011. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El ne mondd h szereted,komolyan,ez a legrosszabb,amit tehetsz...

1. Csak akkor beszélgess vele, ha jókedved van (ez főleg kezdő csajozókra igaz,a tapasztaltabbak tudják rossz hangulatban is tolni :))

2. Önbizalommal,hangosan (próbálj hasból beszélni,és szokj le a párnával alvásról: tönkre teszi a hangodat.)

3. Legyen veled egy barát, lehetőleg lány (megmutattja,h van a lányok számára értékes alfa-tulajdonságod)

4. Akkor hagyd ott, amikor a legjobb a beszélgetés, így majd többet akar belőled

és SOHA de tényleg SOHA ne mondd ki, hogy szereted...párkapcsolatban is csak akkor, ha ő már kimondta

2011. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!