Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Első randi kocsiban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Első randi kocsiban? Vagy akármi kávézó inkább?

Figyelt kérdés

Első randi lesz a csajjal, még nem is találkoztunk soha, nem ismerjük egymást.

A baj az hogy időhöz vagyunk kötve, max egy óránk van a randira.

Ezért gondoltam én hogy kocsiban dumálunk, meg ismerkedünk.

De lehet inkább kávézóba kéne mennünk? (legfeljebb meghívom valamire)


2011. jan. 5. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kávézó! Ne sajnáld azt az ezrest kettőtökre...


Kocsiban.... elég gáz... az jön le a csajnak, hogy nem is érdekled igazán

2011. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kávézó jobb,de valami csendesebb helyen.Én legalább is egy vad idegennel nem biztos h. szivesen lennék egy "kocsiba bezárva"
2011. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz a kocsi sem. Gondolom akkor elmész érte. Előtte vagyél egy forrocsokit vagy vmit:) sztem örülne neki és akkor máris oldottabb a hangulat.
2011. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12:22 es vagyok. Mikor megismerkedtünk a barátommal szintén nagyon hideg tél volt, és mi midnig vettünk egy forrocsokit aztán megálltunk olyan helyen a kocsival ahonnan szép a kilátás és ott megittuk, közbe beszélgettünk. én zsivesen gondolok vissza rá:)
2011. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel úgyis kocsival mész, felveheted a kocsival, elviszed egy szép helyre, itt jöhet a forró csoki, de meleg legyen, és nem muszáj a kocsiban maradni, kiszálhattok, sétálgathattok beszélgetés közben. Én például amikor visszaviszem kicsit távolabb is állnék meg a háztól, és gyalog kísérném haza, így jobb búcsúzkodni.

Szerintem azért már az elején mond meg neki, hogy időhöz vagy kötve, nehogy azt gondolja nem érezted jól magad, és csak szabadulni akarsz.

2011. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kávézó!
2011. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó a kocsis megoldás is. Nem biztos, hogy mindenki közel lakik vmi nagy városhoz. De szerintem ne üljetek a kocsiban, hanem sétáljatok. A forró csoki nagyon jó ötlet. Ezzel én is kiegészítem a randi-tervemet :P A kérdést igazából én is kiírhattam volna. :)
2011. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Holnap tervezem, hogy elhívom. Hétvégére enyhe időt mondanak :)
2011. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kocsiban ülős randi lett, még forrócsokit sem kapott. egész jót dumáltunk annak ellenére, kimentünk a folyórakpartszerűségre kocsival, és ott dumcsiztunk. Sztem egész jól sikerült....

Dehogy száltam volna ki há' hideg van, magadná vagytok,??!!! :D

2011. jan. 5. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak menj el vele sétálni a parkba, vagy a tópartra!
2011. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!