Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég megismertem egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megismertem egy fiút /16éves. / és nem tudom hogy mit kérdezzek tőle :/ szval tdnátok valami témát mondani? Pls :D

Figyelt kérdés
mert amúgy mindig van téma csak mindig ő kérdez..és én csak nagyon ritkán.. :/ :D
2011. jan. 4. 20:46
 1/2 nielindi ***** válasza:

filmek, hobbi, suli, család, kutyacicahörcsög, sport, stb...

nehogymár ne érdekeljen semmi vele kapcsolatban...

2011. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most fogsz kapni 1-2 tippet, amiről max 2 percig tudsz vele beszélni. Minek így eltervezni? Semmi értelme. Amúgy az, hogy 16 éves korotokban nem megy az önálló kommunikáció az elég szomorú. Nem kell ezt túl filózni. Ami eszedbe jut mond egyből. Teljesen mindegy, hogy holt hülyeség. Max röhögtök egyet, de legalább nem úgy ültök egymás mellett, mint a némák. De megjegyzem néha a csend többet ér...:)
2011. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!