Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábíthatom el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatom el?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok a gimiben, és tetszik az egyik fiú az osztályomból. Előfordul,hogy megölel, és puszit ad nekem...szerintetek ez csak baráti közeledés,vagy tetszem neki? Miként tudnám elérni azt,hogy együtt legyünk?
2011. jan. 4. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyannal nem csinál ilyet egy fiú, aki nem tetszik neki :) tehát egyértelműen bejössz neki. De nem tudom hogyan lehetne tovább lépni.
2011. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en csinalok ilyent, es nem tetszenek a csajok
2011. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg akar dugni
2011. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Altair1191 ***** válasza:
Egyszerű, ha drasztikus akarsz lenni akkor egy kicsit kínzod és ráveszed hogy ő kérdezze meg,ilyenkor ha sikerül magát rávenni a dologra akkor tudatosul benne hogy ez "így van és pont" és léphettek tovább. Ha viszont nagyon nem bírod akkor megmondhatod te is, végül is női egyenjogúság van, miért is ne?
2011. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
alapból szerintem osztálytárs kizárva bár ez csak nálunk van szerintem .D de ha osztálytárs és minden nap puszit ad akkor tetszesz neki ha nem minden nap akkor meg nem biztos habár én nem nagyon pusziszkodom az osztálytársakkal. de akit mondjuk nem látok minden nap vagy ha látok is de csak ekkor meg ekkor akkor egy puszi vagy ölelés semmit nem jelent .
2011. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az ciki lenne,ha randira hívnám? Vagy inkább legyek türelmes, és várjak ameddig ő meg nem teszi? 8Útálok várni xD)
2011. jan. 4. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom szerintem ne hivd randira mert milyen az ha lány hív randira pasit :/ beszélgessetek kettesben !
2011. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha gondolok írj rám segitek ,hogy mit mondj neki .
2011. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!