Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valami kettőnk között?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég ismerkedtem meg egy lánnyal msn-en, ő 170cm magas és 60kg , míg én 183cm és 78kg de már 4-5 hónapja kondizok tudom nem vok vékony de nem is vok dagadt,


50km-re lakunk egymástól és találkozni szeretnék vele a hétvégén, szerintetek mitcsináljak? mitkellene első találkozásnál tenni?

Hova mennyünk el?


Bunkó válaszokkal kíméljetek,

a lány most lesz 15, én most leszek 17


2011. jan. 3. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az is ciki, ha 15 évesen írsz így.

Legyél már egy kicsit keratív.

2011. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg leírnád hogy hol laksz?

Miért nem együtt beszélitek meg??

2011. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szia : )

miért ne lehetne? : ) mindent meg kell próbálni : )


ha találkozni szeretnél vele, hozd fel neki, hogy szeretnéd már nagyon megismerni és szakítson rád időt hétvégén.

beszéljétek meg, hogy ki mit szeret csinálni, mi érdekelné, pl témák, akárha valami művészetkedvelő vagy színház vagy bármi. könnyen találtok valamit biztosan.

ha meg találkoztok, vigyél neki csokit meg virágot (teszem azt rózsát). elég jó elsőre. ; ) lehet, hogy már régi dolog, de mindig szívesen fogadják a csajok : ) (én L/16 és részemről tök oké)

aztán. hogy hova mennyetek. ezt az előbb kezdtem írni, hogy téma alapján a dolgot. mi érdekli. akár még egy városi séta is jól jön, ha nem járt még arrafelé, mindig akadnak érdekes helyek. aztán meg esetleg üljetek be valami cukrászdába a legvégén.

szerintem indításnak tökéletes. nekem pl tetszene : )

sok szerencsét : )

2011. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak az értelmes választ, de még várok ötleteket
2011. jan. 3. 20:09
 5/6 Altair1191 ***** válasza:

A súly meg magasság teljesen felesleges, nem lényeg. Ha már úgy érzed valami ki van alakulva, akkor ne habozz. Egyszerűen kérdezd meg ha találkoztok valami helyen (pl suli,közös ismerős által) vagy egyszerűen telefonon vagy e-mail ben kérdezd meg. És először ne mondj konkrét dátumot, inkább csak közelíts hogy neked pl ezen a héten akármikor jó akkor mondd hogy pl "Ezen a héten? Vagy a következőn?" És akkor majd ő eldönti hogy melyik nap lenne jó. Onnan meg sok sikert. Ez a kérdés nem valami velős, egész egyszerű. Egy lányt vagy fiút (lányok esetében) Ugyanolyan meghívni mint egy barátot, nem kell izgulni,ha nemet mond akkor felejtsd el a dolgot majd 1-2 hét múlva hozd fel újra. Egyszer csak lesz alkalom....

Sok sikert!

2011. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem dugókomák lehettek...
2011. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!