Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok lehet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lehet valami kettönk között, ha a csaj 32 én meg 22 vagyok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak ő neki már több kell mint neked. Család ilyesmi, erre figyelj oda.
2009. márc. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet. Ha tudod, hogy te mit akarsz.

Lehet egy pár hónapos lángoló szerelem, lehet egy izgalmas szexuális viszony és lehet egy mély évekig vagy évtizedekig tartó párkapcsolat.

Tapasztalatból mondom. :))

2009. márc. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 éves nő vagyok, párom csak 24 éves. Mégis 9 hónapja szeretjük egymást, szerelmesek vagyunk és közös családot tervezünk. Együtt képzeljük el a jövőt. Nagyon kell szeretned őt és kitartanod mellette, ha komolyan gondolod majd a kapcsolatotokat. A szerelem nem életkor-függő. Más dolog felnőttkorban egy 10 éves korkülönbség, mint például gyerekkorban. Mert hogy nézne ki, ha egy 10 éves fiúka lenne együtt egy 20 éves nővel. De felnőttkorban ez a korkülönbség nem akadály. Ha amellett döntesz, hogy akarod őt, az csak az bizonyítja, hogy komolyak a szándékaid és ezt ő is tudni fogja és ő is komolyan fog venni téged. Csak hajrá!!!
2009. márc. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Első Kedvesem 16 évvel volt előttem, és gyönyörű volt az az idő (majd' egy év), ami kijutott nekünk, semmiért nem adnám. :)
2009. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És az gáz ha a barátnőm 32 éves én meg 17??

Nagyon szeretjük egymást.

2009. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ennyi volt a korkülönbség nálunk is - igaz, én akkor 21 voltam. De ha jól megvagytok... :)
2009. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!