Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri-e? Vélemény, tippek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altair1191 kérdése:

Megéri-e? Vélemény, tippek, ötletek!

Figyelt kérdés

Egy pár adat:

-Fiú

-13 év

-fülig szerelmes.


The situation:

3 éve bele vagyok zúgva egy lányba. Az utóbbi időkben mintha én is tetszenék neki,de mindenki arról beszél hogy ő egy másik fiúba szerelmes,aki mellesleg:

-Egy agyi birka:(tanulmányilag és hozzáállás alapján is) Odáig érti hogy bejön a lánynak,de ő csak csajozni akar és még abból is meg lehetne buktatni igazság szerint. Rá sem néz,hozzá sem szól. Süt az arcáról hogy 13 éves, agyilag meg alig 10-el kevesebb.


Persze az osztályban nincsenek titkok, mindenki tudja hogy bele vagyok zúgva de erről nem szólnak neki.(legalább a becsület csírái megvannak)


Na a dolog az hogy most a legjobb haverom is rávetette a szemét a lányra,persze hogy ő is csak csajozni akar meg menőzni, múltkor is lekevertem neki egy olyan pofont hogy legalább várja már meg hogy én mit lépek.


A legfájóbb az hogy az osztályban az összes többi lány olyan.... olyan... Nah! Tipikus lány, sőt inkább ez a cafka típus: Előítéletek(ha egy fiú bunka akkor a többi is az!) ,pletykák a végtelenségig,nagyképűség,hiúság meg a többi jellemző, holott még kinézetre sincsenek sehol,nemhogy belsőre. Lehet hogy ezeknek a hiánya fogott meg az illetékes lányban, na lényegtelen. A tényleges lényeg az hogy folyton ott ugrálnak körülötte

(mivel úgy jött át és minden lány be van gazolva hogy megszűnik a hatalom mert valaki jobb)

na és nem lehet elhívni sehova,mert itt semmi sem titok.

Cseten és E-mailben nem az igazi, szeretném a jó régi módon személyesen közölni a dolgot.


Csak itt a gond, nem tudom elhívni sehova mert mindig ott van egy harmadik fültanú,még ha senki sem akarta.


Az sem fájna ha NEM-et kapnék válaszul, sőt ha elküldene a világ végére az sem (persze ezért ez nem jellemezné) csak végre szeretném megoldani a bajaimat egyszer és mindenkorra.


Na és akkor a kérdés: Mint mondtam sok a "cafka" típus és sehogyan sem lehet megoldani,mertha oda is megyek és elhívom akkor kihúztam a pálcát és indul a pletykaözön és tuti hogy megpróbálnák lebeszélni róla. Hogy féltékenység vagy csak hogy ne legyen véletlenül sem neki egy jó napja azt nem tudom,nem is érdekel.


Hogyan lehetne megoldani hogy találkozzunk? Mert sajnos a suli kilőve hacsak nincs egy tömegoszlató vízágyú kölcsönbe. Délután szülei viszik haza, tehát ott nem lenne valami sok idő hogy elmondjam a dolgot.

Az sem érdekel ha mindenki kiröhög,ha teljesen leégek, ha a lány elküld a világ végére mert látni sem akar, az sem hogyha örökre elástam magam mindenki szemében, csupán szeretném ha tudná hogy mit érzek és hogy szeretnék választ kapni.


Tanácsot kérnék, mit tehetek ilyen esetben.

Az eredeti terv hogy holnap odamegyek és ha nem sikerül elhívni akkor mindenki előtt mondom el. ha nem kapok választ akkor legalább szorítsatok,mert nyáron és buliban összesen kb 120 csajnak mondtam nemet,holott ha nem lett volna ez a lány tuti hogy igent mondok(és ez még csak 2010, mondom, 3 éve szeretem). Tehát ennyi áldozat és nem után szerintem megérdemlek egy egyenes választ,lehetőleg igent. Véleményeket várok hogy ezt mások hogyan látják.


2011. jan. 3. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább készülnél a felvételire.
2011. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

16:16

Az jövőre lesz. Év-vesztes vagyok hehe :D Gondoltam úgysincs mit csinálnom, végre elkezdem ezt az ügyet és tisztázni ahelyett hogy nap-mint-nap egy fénykép felett gubbadok hajnali 3-ig és csak "várom a sült galambot"....

2011. jan. 3. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:

The soultion:


Figyelj ha ekkora hero vagy, mindenkinél okosabb, szebb, semmitől sem félsz, és 100-asával koptatod le a lányokat, akkor nem értem hol itt a probléma? Egy már csak nem foghat ki rajtad? vagy talán túloztál kicsit? :D


Amúgy ez a pletykázós effectus engem is idegesít, tömegoszlató vízágyú pedig nagyon is jó ötlet, csak hát... suli nem igazán a legjobb hely erre, esetleg elhívhatnád neten is valahova, vagy kérd el a telószámát suliba abba senki sem köthet bele. Amúgy meg egyszer csak lesz egyedül. Ha más nem valami rendezvényen vagy akárhol

2011. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah és sok sikert :D
2011. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na igen. Nem akarok nagyképű lenni,de mindig úgy sikerül, és lehet hogy csak nekem tűnik nagyképűnek de igen. KB jól jellemezted a dolgot,százasával kell koptatni mert nekem csak 1 kell. Csak ugye mindig van egy akinek épp nem. Jön az öreg szólás:

"Öregem, az élet néha kitol velünk: Ha neked 1 kell akkor száz másikat megkaphatsz de azok sem teszik ki azt az egyet."


Remélem hogy jól sül el. Egy KB jellemzés, lehet hogy nagyképű de unokanővérem(aki mindig segített) sok barátnőjét megkérdezte hogy mit gondolnak rólam.

Kb ez jött le:

-Jóképű

-Szerény (nem is tudom)

-Kedves

-humoros

-félénk (erős egyetértés)

-"jó alkatú"


Tehát azt mondták hogy tipikusan az akire buknak a csajok. Remélem ez sikerül.

2011. jan. 3. 16:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz volt a dolog. Tényleg csak önbizalomhiányom volt. Ha tudtam volna hogy ilyen egyszerű... Végre van egy igazán jó napom! :) A kérdést törlöm, minden válasz köszönök.
2011. jan. 4. 14:49
 7/7 anonim válasza:
Ha szereted akkor mindenképpen lépned kell!!! Ha még ideális ez a kérdés! Akkor azt javaslom! Hogy holnap az iskolában menj oda! Ne érdekeljen hogy ki mit csinál, mond, csak te vagy és ő ha meg akarod szerezni gyors határozottan kell cselekedni! Fogod magad odamész férre hivod hogy négyszemközt tudjatok beszélni! És megmondod neki hogy te figyu xy az a helyzet hogy tetszel nekem elszeretnélek hívni pl moziba mert megszeretnélek jobban ismerni, és össze szeretnék veled jönni hisz nekem te vagy a csillag az égen, te vagy a nap ami megvilágítja az életem, te vagy a drog ami nélkül nem tudok élni, ha azt mondod hogy eljössz velem moziba . Akkor én leszek a legboldogabb ember hiszen már ennyi évesen megadatott az hogy esélyem legyen egy ilyen barátnőre: Szép, okos, gyengéd, odaadó, a csodálatos mosolyod magával ragad elrabolja mindenem.! Ha elmondod ezt és kiröhög hagyd a francba hiszen nem vesz komolyan!
2011. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!