Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne bevezetni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne bevezetni ezt a témát? Tippek, ötletek?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit összetetteb dolog...nem is tudom hogy kezdjem el.:(

Van 1 csaj, akivel sokat beszélek, MSN-en, előbe sajnos kevesebbet, mert nem találkozunk:(

elég jól elbeszélünk, és én már többet érzek iránta, mint barátság...

Ezt szeretném nekielmondani, de még soha nem volt barátnőm, nem is csokoloztam, és írtóra félek :(

Ha beszélek egy lánnyal mindig elpirulok, leizzadok, meg minden bajom van, 1 épkézláb mondatot nem tudok elmondani.És nem is vagyok olyan hüüderonda fiu:(

Lehet, hogy az a baj, hogy nem volt még barátnőm?

Na de kicsit eltértem a kérdéstől:

hogyan lehetne bevezetni a beszélgetést a járásról?mármint hogy lenne-e a barátnőm?És ezt hogyan kérdezzem meg?És hogyan mondjam el, hogy mit érzek iránta?Mi számít már tolakodásnak?És gáz, hogy még nem volt barátnőm?:(


2010. nov. 30. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Még véletlenül se kérdezz rá hogy "hé, leszel a csajom?" :) Találj ki valami érdekes programot, és hívd el, pl "basszus úgy volt hogy megnézzük holnap haverommal az xy című filmet, erre lemondta, nincs kedved eljönni velem? meghívlak:)",de ennél még jobb ha az első részt kihagyod és kerek perec elhívod moziba. Vagy biztos van ami mindkettőtöket érdekel, pl koncert, film, kajálda, kiállítás, bármi. Élőben már azért könnyebb az ilyesmi, hisz látod a másik reakcióit.

Bókolj neki, próbálj minnél több közös programot szervezni, és ki fog alakulni a dolog hidd el.

Azért így nehéz ám tanácsot adni hogy nem írtad hogy mennyi idősek vagytok, jelenleg hogy áll a dolog, barátok vagytok-e, esetleg bizalmas témák is szóba jöttek már köztetek, vagy csak "csevegtek", és milyen a lány, van aki imádja a romantikázást, virágot, stb, van aki meg hülyét kap tőle, ezt neked kell tudnod.

Mert szívem szerint azt írnám hogy vidd el valahova bulizni, iszogassatok kicsit, és egyből feloldódnak a gátlások, de ha mondjuk 13-14 éves vagy, akkor ez a módszer nem játszik, érted:)

Amúgy megértelek én még 20 évesen is rettegtem a randizástól, de komolyan, fizikai rosszullétem volt, de nem kell félni, nyugi, én is mindig rettegtem, és mindig összejött:) Most meg már a vőlegényemmel élek, pedig első randinkra úgy mentem hogy bennem volt van 5 deci bor és két sör, annyira nem bírtam a nyomást:D (ezt a módszert azért nem ajánlom, akárhány éves vagy:D)

Úgyhogy csak könnyedén.

2010. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy jótanácsot adni, semmiképp ne kérdezz olyat, hogy "járunk?", vagy "járnál velem?" stb. Mindenképp csak éreztetni kéne a szándékaidat. Eleve, ha szeretnél vele kapcsolatot, nyilván nem csak msn-en beszélgetnétek a jövőben. Tehát alapból hívd el randizni, találj ki programokat, beszélgessetek sokat, érezzétek jól magatokat. Abból úgyis kiderül, hogy viszonyul hozzád, és akkor lehet finoman közeledni. Alakítani kell a dolgokat nem letámadni. Arról se kell beszélni, hogy volt e barátnőd vagy nem.. ha már olyan viszonyban lesztek és szóba jön, ha akarod elmondod.
2010. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok, ő 13...szóval a buli tényleg nem jó ötlet:P

Sajna ez egy falucska, itt nincs mozi, és semmi ilyen:((

MSN címet adna valakit, és ott hajlandó lenne beszélni velem a dologról?:-s

2010. nov. 30. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor tölts le valami jó filmet és hívd át magadhoz.
2010. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!