Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítsen. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 1 évvel kissebb nálam.Az indén ősztöl egy suliba járunk, idáig csak köszöntünk egymásnak, és nagy ritkán váltottunk 2 szót egymással és ennyi.Interneten is elég ritkán, de beszéltünk, és mindig viccelődtünk egymással..

Pár napja irta, hogy hallod, én szeretlek, és gondoltam csak viccel megint.Kérdezte hogy én szereteme, és mondtam nem.ő egy igazi vagány csaj, és nagyon szép, meg minden, de én inkább egy visszahúzódó srác vagyok, lassan 15 és még sohasem csókolóztam:((

Álmomban sem gondoltam volna, hogy én bejövök neki..de ma elmondta, hogy tetszettem neki, de sohasem merte elmondtani, mert mindig csak hülyéskedtem és sohasem beszéltünk komolyan erről a témáról. Nekem is bejön, de mint mondtam, sohasem gondoltam volna hogy én bejövök NEKI...nem tudom, lehet önbizalom hiányom van:(

Mostmár irni sem merek neki, mert fogalmam sincs hogy mit mondjak.

Légyszi segítsen valaki...ti mit tennétek a helyemben?Mit mondjak neki?

Válaszokat előreis köszi.


2011. jan. 3. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis csak írj neki, különben másképp nem oldódik meg, majd másik pasi után néz. Írd meg neki, hogy nagyon tetszik neked, de azt hitted, csak hülyül. Aztán hívd meg valahova beszélgetni suli után.
2011. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ez megvigasztal én meg 18 F és még énse csókolóztam, de tényleg írj neki vmit
2011. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Altair1191 ***** válasza:

F-13:

Egy csónakban evezünk barátom. Én is ebbe a visszahúzódó bandába tartozom. De lassan kinövöm. Kicsit más a dolog de nagyjából a fordított helyzet. 3 éve szeretek egy lányt tiszta szívből és mint Eminem dala is írja: a karomat is odaadnám érte. Idáig sok fájdalom ért,az utóbbi időben mintha én is bejönnék neki,de mindenki azt mondja hogy egy másik oszt-társamat szereti. Nem is lenne vele de a fiú le sem sz*rja,csak menőzik de hozzá sem szól,rá sem néz a lányra. Pedig egy arany személyiség és külsőre sem utolsó.


A legegyszerűbb mód:

Mit szeretnél? Azt hogy kértségben töltsd a napjaid vagy tisztázni a dolgot? Menj oda,mintha semmit sem mondtál volna,esetleg járjatok 2 kört a környéket és beszéld meg vele, hogy nem gondolkoztál és hogyha még nem késő és még ő is szeret akkor szeretnéd újrakezdeni egy IGEN-el. Aztán lesz ami lesz. Holnap megyek vallani és fel vagyok pörögve.

2011. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!